Joanna Przetakiewicz na gali Eltona Johna
ONS
Newsy

Przetakiewicz wśród elit w Nowym Jorku. Pochwaliła się fotką z Eltonem Johnem

Jak zwykle zadała szyku

Joanna Przetakiewicz bardzo mocno dba o promocję swojej marki za granicą i kontakty z postaciami ze świata mody i biznesu z całego świata. Każdą swoją zagraniczną podróż relacjonuje na blogu, gdzie możemy podejrzeć, jak wygląda jej luksusowe życie i elitarne spotkania. Przypomnijmy: Przetakiewicz w nowej fryzurze na prestiżowej imprezie w Londynie

Ostatnio dyrektor kreatywna La Manii poleciała do Nowego Jorku, gdzie została zaproszona na galę "An Enduring Vision" zorganizowaną przez Eltona Johna i jego fundację wspierającą walkę z AIDS. Na wydarzeniu pojawiły się największe nazwiska ze świata show-biznesu, a gospodarz wieczoru wystąpił również na scenie, dając niemal godzinny koncert. Podczas imprezy zbierano również środki na wsparcie fundacji, a po zakończeniu aukcji nie zabrakło czasu na pamiątkowe zdjęcie.

Jak wam się podoba jej stylizacja na taką okazję?

Zobacz: Przetakiewicz na wielkim pokazie Chanel w Paryżu. Dba o przyjaźń z Karlem

Joanna Przetakiewicz na imprezie Eltona Johna

Joanna Przetakiewicz na imprezie Eltona Johna

Przetakiewicz w nowej fryzurze na prestiżowej imprezie w Londynie:

Joanna Przetakiewicz na imprezie z Kylie
lamaniabyjoanna.eu
Newsy
Przetakiewicz błyszczy w Londynie. Bawiła się na świątecznej imprezie z Kylie
Jak wypadła?

Blog Joanny Przetakiewicz cieszy się ogromną popularnością, ale ciężko się dziwić - to nie tylko znakomite źródło inspiracji dla kobiet zafascynowanych stylem prezentowanym przez dyrektor kreatywną La Manii, ale również świetny sposób na podglądanie jej światowego życia. Przypomnijmy: Przetakiewicz wśród elit w Nowym Jorku. Pochwaliła się fotką z Eltonem Johnem Kilka dni temu Joanna znów zagościła w Londynie, do którego często zagląda z uwagi na butik La Manii w słynnym Harrodsie. Tym razem gwiazda bawiła się na świątecznym wydarzeniu zorganizowanym w luksusowym Claridge''s Hotel. To własnie tam od 5 lat zbierają się największe nazwiska światowej mody, które dekorują choinkę. W tym roku ponownie zajął się tym duet Dolce & Gabbana, a na uroczystej prezentacji pojawiła się również m.in. Kylie Minogue . Trzeba przyznać, że Przetakiewicz w swojej eleganckiej stylizacji nie odbiegała poziomem od sławnych znajomych. Jak prezentowała się na tle wielkich gwiazd? Zobacz: Przetakiewicz w nowej fryzurze na prestiżowej imprezie w Londynie Joanna Przetakiewicz na pokazie Chanel w Paryżu:

Joanna Przetakiewicz zostaje w Project Runway
ONS
Newsy
Przybylski odszedł z Project Runway. Znamy decyzję kolejnej gwiazdy jury
Kto będzie oceniał młodych projektantów?

Kilka tygodni temu TVN poinformował, że wiosną na antenę stacji wróci Project Runway . Jednocześnie zapowiedziano, że do formuły show zostaną wprowadzone pewne zmiany, które nie ominą też składu jurorskiego. Ostatnio o swojej rezygnacji poinformował Mariusz Przybylski , który w przyszłym roku chce poświęcić się pracy nad swoimi nowymi kolekcjami. Przypomnijmy: Project Runway wraca, ale ze zmianami? Pierwszy komentarz budzi mieszane uczucia Najwięcej znaków zapytania stoi przy osobie Anji Rubik , która w debiutanckim sezonie pełniła podwójną rolę prowadzącej i jurorki. Modelka nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, ale swój udział potwierdziła za to inna gwiazda. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, w drugim sezonie Project Runway znów zobaczymy Joannę Przetakiewicz . Telewizyjny debiut dyrektor kreatywnej La Manii okazał się na tyle satysfakcjonujący dla obu stron, że zdecydowano się ponownie podjąć współpracę. Będziecie śledzić potyczki młodych projektantów? Zobacz: Wow! Conchita Wurst w kreacji Jacoba z Project Runway Przetakiewicz w nowej fryzurze na prestiżowej imprezie w Londynie:

Joanna Przetakiewicz i Marcin Tyszka w Wielkiej Brytani
ONS
Newsy
Przetakiewicz i Tyszka razem na imprezie w Londynie. Marcin pokazał zdjęcia
Światowe życie gwiazd

Joannę Przetakiewicz ciężko spotkać w Polsce. Gwiazda ciągle podróżuje po całej Europie, gdzie spotyka się z najważniejszymi ludźmi ze świata mody, promując przy okazji swoją markę "La Mania". Niedawno Joanna odwiedziła butik słynnej brytyjskiej projektantki w Londynie. Przypomnijmy: Przetakiewicz bryluje w Londynie. Pokazała zdjęcia z butiku znanej projektantki To właśnie w stolicy Wielkiej Brytanii  w prestiżowej galerii Hus Gallery odbywa się wystawa polskiego artysty Konrada Wyrębka, na której nie zabrakło m.in. Marcina Tyszki . Tuż po niej, juror "Top Model" wybrał się na imprezę, a na swoim Instagramie pochwalił się kilkoma zdjęciami z szalonej nocy. Na jednym z nich możemy zobaczyć samą Joannę Przetakiewicz, która była w szampańskim nastroju. Widać, że Marcin i Joanna świetnie się ze sobą bawili.  Prawdziwe światowe życie. Zobacz:  Przetakiewicz wyjechała na wakacje. Egzotycznego urlopu nie spędza samotnie Joanna Przetakiewicz we Włoszech: 

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner