Party Stories
Joanna Opozda i Antoni Królikowski są parą
Newsy

Joanna Opozda towarzyszy Antoniemu Królikowskiemu na festiwalu im. Pawła Królikowskiego. Para jest nierozłączna!

Para ostatnio jest nierozłączna! Zobaczcie, jak razem spędzają czas na Festiwalu CZ-PL!

Antoni Królikowski wraz z mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską zdecydowali się zorganizować w tym roku Festiwal Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL, którego pomysłodawcą był Paweł Królikowski. 

W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec, a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend lipca w Kudowie-Zdroju w kinie samochodowym, a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem Taty.  - napisał na początku czerwca na Instagramie Antoni Królikowski pod zdjęciem ze swoim tatą. 

Wydarzenie odbywa się w ten weekend i okazuje się, że u boku Antoniego pojawiła się jego nowa dziewczyna, Joanna Opozda. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w letniej stylizacji i podkreśliła swoją obecność na festiwalu im. Pawła Królikowskiego, pisząc:

No to zaczynamy @festival_czpl imienia Pawła Krolikowskiego w Kudowie Zdrój 💋 - napisała na Instagramie Joanna Opozda. 

Niedługo potem wspólne zdjęcie opublikował też Antoni Królikowski, a na Instastories oboje chętnie publikują relacje z wydarzenia i pokazują, jak wspólnie spędzają czas. 

Królikowski i Opozda rozstali się! Przypominamy ich historię. Wiecie, kiedy się poznali? To nie była miłość od pierwszego wejrzenia

Joanna Opozda i Antoni Królikowski stali się nierozłączni!

Antoni Królikowski niedawno rozstał się po 1,5 roku związku z Katarzyną Dąbrowską. Szybko okazało się, że aktor znów jest zakochany, a jego nową partnerką jest Joanna Opozda. Teraz para nie zaprzecza już, że jest razem i chętnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Patrząc na ich relacje na Instastories może się wydawać, że są nierozłączni. Sami spójrzcie na ich nowe zdjęcia!

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" komplementuje Antoniego Królikowskiego! Co ich łączy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to zaczynamy @festival_czpl imienia Pawła Krolikowskiego w Kudowie Zdrój 💋

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Antoni Królikowski  z kolei pokazał wspólne zdjęcie.

 

Antoni Królikowski niedawno potwierdził, że aktorka jest "jego dziewczyną".

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wernisażu
EastNews

 

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News
Newsy
Antek Królikowski we wzruszających słowach zwrócił się do zmarłego Pawła Królikowskiego. Trudno powstrzymać łzy 

W miniony weekend w Kudowie-Zdroju odbył się coroczny Festiwal Kultury Polskiej i Czeskiej. Wydarzenie najbliższe sercu Pawła Królikowskiego . Pierwszy raz odbyło się bez niego... Antoni Królikowski i cała rodzina stanęli na wysokości zadania. Dzięki nim i ogromnej miłości, jaką darzą zmarłego Pawła Królikowskiego, to wydarzenie może odbywać się nadal. Kilka dni po wydarzeniu Antoni Królikowski postanowił podziękować wszystkim, którzy pomogli przy organizacji. Zwrócił się także bezpośrednio do taty. Te słowa chwytają za serce.  Zobacz także:  Antek Królikowski w poruszający sposób uczcił Dzień Ojca. To pierwsze święto bez Pawła Królikowskiego Piękne słowa i gest Antoniego Królikowskiego dla zmarłego Pawła Królikowskiego Antoni Królikowski wraz z rodziną będą kontynuować tradycję Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej, którego pomysłodawcą i organizatorem był Paweł Królikowski. Ci, którzy znali zmarłego aktora, wiedzieli, jak ważnym miastem była dla niego Kudowa-Zdrój. Wraz z rodziną wybudowali tam nawet dom, a okoliczny krajobraz znają jak własną kieszeń.  Paweł Królikowski był zakochany w kulturze czeskiej, literaturze i języku. Długo walczył o pozwolenie na organizacje festiwalu. Za życia udało mu się zorganizować aż cztery edycje. Niestety piątej już nie dożył. W tym roku, z dumą i zaszczytem, organizacją zajęła się jego rodzina - Małgorzata, Antoni i Jan Królikowscy.  Chcemy kontynuować tradycję festiwalu, który był dla taty bardzo ważny. Zalezy nam, aby w ramach tej impresy zaprezentować coś, co będzie dotyczyło Pawła Królikowskiego i upamiętniało jego imię. - mówił Antoni w rozmowie z "Fleszem" Piąta edycja festiwalu, który...

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News
Newsy
Antek Królikowski w poruszający sposób uczcił Dzień Ojca. To pierwsze święto bez Pawła Królikowskiego

Tegoroczny Dzień Ojca był wyjątkowo smutnym świętem dla rodziny Królikowskich. Dzieci Pawła Królikowskiego po raz pierwszy obchodziły ten ważny dzień bez taty. Jednak Paweł Królikowski wciąż żyje w ich pięknych wspomnieniach. Pozostawił również po sobie wiele wspaniałych inicjatyw, którym oddawał całe swoje serce. Antoni Królikowski z okazji Dnia Ojca wspomniał ukochanego tatę i uczcił to święto w wyjątkowy sposób.   Zobacz także:  Po śmierci Pawła Królikowskiego jego syn, Antek, odkrył niezwykłe sekret! "Tata wykonał parę takich numerów" Antek Królikowski wspomina Pawła Królikowskiego z okazji Dnia Ojca  Antoni Królikowski podzielił się pięknym wspomnieniem związanym z Pawłem Królikowskim. Zeszłego lata w Dzień Ojca, razem z tatą udawali się do Kudowy-Zdroju, gdzie odbywał się coroczny Festiwal Kultury Polskiej i Czeskiej, by zająć się przygotowaniami do tego wydarzenia. Pomysłodawcą i organizatorem festiwalu był sam Paweł Królikowski i idea tego przedsięwzięcia była dla niego bardzo ważna. Antoni chętnie pomagał mu wówczas w organizacji. W tym roku, wraz z rodzeństwem chcą uczcić i przede wszystkim kontynuować tradycję zapoczątkowaną kilka lat temu przez ojca.  Na profilu Instagramowym Antka pojawiło się wspomnienie sprzed roku. Na zdjęciu widzimy ojca i syna jadących w samochodzie. Prawdopodobnie jest to właśnie zdjęcie, zrobione dokładnie rok temu w drodze do Kudowy-Zdroju: W zeszłym roku, jechaliśmy razem z Tatą do Kudowy-Zdroju, przygotowywać 4. Edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL @festival_czpl . W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend...

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wernisażu
EastNews
Newsy
Uśmiechnięta, szczęśliwa, bez makijażu... Joanna Opozda na rajskich wakacjach z Antkiem Królikowskim
Aktorka para wybrała się na wspólne wakacje. Zobaczcie, jak się bawią!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski  od niedawna są razem i już stali się najgorętszą parą w polskim show-biznesie. Obecnie są niemal nierozłączni! Razem pojawiają się na salonach, ostatnio gwiazda "Pierwszej miłości" towarzyszyła partnerowi podczas festiwalu im. Pawła Królikowskiego , a teraz wyjechali na  wspólne wakacje. Joanna Opozda umieściła na Instastories obszerną relację z urlopu. Widać, że w doskonale bawią się pod pakmami. Aktorka odważyła się nawet opublikować swoje zdjęcie bez makijażu! Tylko spójrzcie! Joanna Opozda bez makijażu! Joanna Opozda wybrała się razem z Antonim Królikowskim na wakacje. Para odpoczywa w ciepłych krajach, ale nie daje o sobie zapomnieć i co jakiś czas aktorka publikuje relacje z urlopu na Instagramie.  Gwiazda "Pierwszej miłości" zaskoczyła nawet zdjęciami bez make-upu. Trzeba przyznać, że aktorka w naturalnym wydaniu wygląda doskonale. Joanna Opozda chętnie pozuje też w stroju kąpielowym i eksponuje modne dodatki. Sami zobaczcie! Zobacz także :  Antoni Królikowski i Dagmara Kaźmierska na planie "Pętli". Teksty "Królowej życia" będą hitem sieci? Na relacjach nie zabrakło też Antoniego Królikowskiego. Para razem spaceruje, zwiedza i próbuje lokalnej kuchni. To pierwsze wspólne wakacje Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Wyglądają na bardzo szczęśliwych. Wystarczy spojrzeć na ich uśmiechy! Para oficjalnie pojawia się razem na salonach.    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner