Joanna Opozda w cekinowej sukience
East News

Joanna Opozda pokazała zdjęcia z czasów, kiedy była nastolatką! Poznalibyście ją?

Joanna Opozda w cekinowej sukience
East News

Od kilku tygodni nazwisko Joanny Opozdy automatycznie kojarzone jest z Antonim Królikowskim! Oczywiście to wszystko za sprawą gorącego uczucia, które ich połączyło. Miłość aktorów kwitnie, a fani bardzo im kibicują i bacznie obserwują każdy ich nowy post w mediach społecznościowych. I właśnie na InstaStories Joanny Opozdy pojawiły zdjęcia, które z pewnością zainteresują jej wielbicieli. Gwiazda pokazała fotografie z czasów, kiedy była nastolatką.

Zobaczcie czy bardzo się zmieniła! 

Zobacz także: Internautka oschle o Antonim Królikowskim: "Co te kobity w nim widzą". Joanna Opozda nie wytrzymała!

Szukasz nowej odzieży dla swojej nastoletniej córki? Wejdź na tę stronę i wykorzystaj Orsay kod rabatowy.

Joanna Opozda pokazała zdjęcia z czasów, kiedy była nastolatką

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są razem od zaledwie kilku tygodni, ale widać, że ich uczucie jest naprawdę gorące. Początkowo para najwyraźniej chciała zachować w tajemnicy swój związek, ale kiedy  do mediów trafiła informacja na temat ich relacji, z każdą chwilą pojawiało się coraz więcej wspólnych zdjęć na ich profilach w mediach społecznościowych. Para ma już za sobą pierwsze publiczne wyjście, a także  wspólne wakacje. Wygląda, że są w sobie naprawdę zakochani.

Oczywiście kiedy informacja o związku tej dwójki wyszła na jaw, internauci zaczęli jeszcze bardziej uważnie przyglądać się Joanie. Aktorkę znamy głównie z serialu "Pierwsza miłość", w którym gra od lat. Oprócz aktorstwa, gwiazda zajmuje się też modelingiem! Jej zdjęcia pojawiły się nawet we włoskim "Vogue". Joanna Opozda jest niezaprzeczalnie piękną kobietą i nic w tym dziwnego, że oczarowała sobą przystojnego Antoniego Królikowskiego. 

Teraz na InstaStroy Joanny Opozdy możemy zobaczyć, jak wyglądała w czasach, kiedy była nastolatką. Już wtedy zachwycała wszystkich swoją urodą. Czy bardzo się zmieniła? Zobaczcie sami! 

Joanna Opozda
Instagram/Joanna Opozda

Tak Joanna Opozda wyglądała, kiedy miała 18 lat! Jest nie tylko świetną aktorką, ale także modelką. Od zawsze zachwycała swoją idealną, szczupłą figurą

Joanna Opozda
Instagram/Joanna Opozda

Naszym zdaniem Joanna Opozda w ogóle się nie zmieniła! 

Joanna Opozda
Instagram/Joanna Opozda

 

Więcej na temat Joanna Opozda
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22