Joanna Moro zdradziła płeć dziecka

Joanna Moro zdradziła płeć dziecka. Ma dwóch synów, a teraz czeka na...

Joanna Moro zdradziła płeć dziecka

Joanna Moro w sierpniu poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. To trzecia ciąża aktorki. Gwiazda i jej mąż, Mirosław Szpilewski, mają już dwóch synów - Mikołaja i Jeremiego. Ponoć Joanna zawsze marzyła o córce. Czy to życzenie się spełni? Moro właśnie poznała płeć dziecka i postanowiła podzielić się tą wiadomością na Instagramie!

Joanna Moro urodzi córkę!

Marzenia się spełniają, o czym przekonała się Joanna Moro! Gwiazda oznajmiła właśnie, że czeka na pojawienie się na świecie dziewczynki! Do ujawnienia płci dziecka skłoniła ją Marcelina Zawadzka w "Pytaniu na śniadanie". 

Kochani, otóż dziś w @pytanienasniadanie rozmawiając z doktorem Raczynskim o bezpiecznym morsowaniu w ciąży. @marcelina_zawadzka zadała mi pytanie czy już wiadomo kto to będzie? Zaskoczyła mnie tym pytaniem, ale nie omieszkalam z radościa wyszeptać - dziewczynka 👧🤱👼 - ujawnia gwiazda.

Aktorka i jej mąż oraz synowie już szykują się na przyjście na świat nowego członka rodziny. Joanna Moro zaczyna właśnie szósty miesiąc ciąży - czuje się świetnie, pozostaje bardzo aktywna, także zawodowo:

Przede mną szósty miesiąc ciąży, oby dalej tak pięknie i aktywnie! Powoli w mojej chłopięcej na razie rodzinie zaczynamy myśleć o wyprawce dla naszej małej królewny: o łóżeczku , wózeczku, o imieniu... to jest chyba najpiękniejszy okres, taki rozmarzony 🤗 oczekiwaniem i przygotowaniami ... Nasza mała księżniczko czekamy na Ciebie - napisała na Instagramie gwiazda (pisownia oryginalna).

Przy okazji gwiazda pochwaliła się efektami pięknej sesji zdjęciowej! Zobaczcie sami. 

Joannie serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niestety komentarz jest przez Instagram blokowany , ciekawe ?

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro aktywnie odpoczywa w ciąży!

Joanna Moro
Instagram

Nie boi się odważnych ćwiczeń!

Joanna Moro joga w ciąży
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Moro
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59