Joanna Moro na Wielkim Teście TVP
East News

Joanna Moro potwierdziła trzecią ciążę! Wybrała do tego zaskakujące zdjęcie...

Joanna Moro na Wielkim Teście TVP
East News

Joanna Moro oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży! Aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i napisała na Instagramie, że spodziewa się trzeciego dziecka. Być może tym razem to będzie dziewczynka, gwiazda jest już mamą dwóch chłopców: 9-letniego Jeremiego i 6-letniego Mikołaja. Joanna Moro napisała też jak się czuje! Zobaczcie, jakie zdjęcie wybrała do potwierdzenia ciąży...

Joanna Moro jest w ciąży!

Plotki o jej ciąży pojawiły się na początku lipca, kiedy magazyn "Show" poinformował, że wielkie marzenie Joanny Moro się spełni i niebawem zostanie mamą trójki dzieci. Wtedy aktorka nie komentowała tych doniesień, ale pytań o ciążę było tak dużo, że w końcu oficjalnie potwierdziła ciążę, pisząc:

Kochani, wiele osob zadaje mi pytanie, czy to prawda, ze spodziewam sie dziecka. Aby uniknac wszelkich niedomowien, pragne Was poinformowac i jednoczesnie potwierdzic, ze jestem w trzeciej ciazy - napisała Joanna Moro na Instagramie.

Gwiazda zdradziła też, że czuje się doskonale i nie może się doczekać nowego członka rodziny. Dodała jeszcze, że zależy jej na prywatności i spokoju, dlatego nie będzie zdradzała więcej szczegółów:

Czuje sie doskonale, jestesmy zdrowi, cieszymy sie, ze rodzina wkrotce sie powiekszy. Na ten moment moge tylko tyle zdradzic, bowiem chcialabym zachowac dla siebie i moich najblizszch troche prywatnosci w tak waznym dla nas czasie. - dodała aktorka na temat stanu swojego zdrowia (pisownia oryginalna).

Gwiazdy gratulują Joannie Moro ciąży!

Internauci i gwiazdy gratulują aktorce. Odeta Moro napisała: Wyglądasz pięknie! No to teraz spacer z wózkami jak znalazł, gratulacje przesłała też Marta Żmuda-Trzebiatowska. Z kolei fani aktorki podkreślają, że wygląda świetnie w trzeciej ciąży. I trudno się z tym nie zgodzić. Sami spójrzcie!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wiele osob zadaje mi pytanie, czy to prawda, ze spodziewam sie dziecka. Aby uniknac wszelkich niedomowien, pragne Was poinformowac i jednoczesnie potwierdzic, ze jestem w trzeciej ciazy. Czuje sie doskonale, jestesmy zdrowi, cieszymy sie, ze rodzina wkrotce sie powiekszy. Na ten moment moge tylko tyle zdradzic, bowiem chcialabym zachowac dla siebie i moich najblizszch troche prywatnosci w tak waznym dla nas czasie. Pozdrawiam Was wakacyjnie... P.s. Zdjęcie zrobione miesiac temu nad moim kochanym Bałtykiem #trzeciewdrodze #bigfamilylife #pregnancystyle #pregnancylife #sexymama #pregnantbeauty #ciąża2020 #zdrowaciąża #fitciąża #sexypregnantmama

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro niedawno zmieniła fryzurę

Joanna Moro w krótkiej fryzurze
Instagram

 

 

Więcej na temat Joanna Moro
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04