Joanna Moro
ons.pl

Joanna Moro nie zagra już Anny German? Mamy komentarz gwiazdy!

Joanna Moro
ons.pl

Po roli Anny German w serialu TVP1 kariera Joanny Moro nabrała tempa. Widzowie ubóstwiali Joasię w tym serialu. Wzruszająca historia wokalistki chwytała za serce, a Joanna Moro stała się wręcz utożsamiana ze swoją postacią. Wydała nawet płytę z piosenkami Anny German.

Niedawno producent serialu o Violetcie Villas zdradził, że w scenariuszu pojawia się postać Anny German, która spotyka Villas na jednym z koncertów w Rosji. Choć serial trafi do telewizji dopiero w 2017 roku mówiło się, że nikt nie wyobraża sobie, aby Annę German miała zagrać inna aktorka niż Joanna Moro.

Jednak dziś Fakt.pl doniósł, że Joanna Moro ma już dość grania Anny German i nie zamierza wystąpić w serialu.

Joasia pracowała miesiącami, by odciąć się od tego etapu, nie chce by znowu ludzie widzieli w niej tylko Annę German. Mówi, że jak dostanie tę propozycję, to musiałby się stać cud, by zgodziła się znowu zagrać German – mówi znajoma gwiazdy Faktowi.

Joanna Moro nie chce już grać Anny German?

Zapytaliśmy Joannę Moro, czy naprawdę nie chce już więcej grać słynnej wokalistki. Aktorka odpowiedziała wymijająco, ale zapewniła, że jeszcze nie odmówiła przyjęcia tej roli, bo...

Trudno było odmówić, bo... taka propozycja nie padła - mówi nam aktorka.

I co teraz?
 

Joanna Moro

 


Joanna Moro na Festiwalu w Opolu. Gwiazda Anny German odsłonięta w Opolu. Joanna Moro Anna German Opole

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08