Joanna Moro po raz trzeci została mamą 30 stycznia 2020 roku. Szczęśliwa aktorka od razu pochwaliła się zdjęciami córeczki Ewy w sieci, a fani pospieszyli z gratulacjami. Jak wiadomo artystka jest też wielką pasjonatką morsowania, którego zażywała także w trakcie ciąży! Ostatnio w mediach społecznościowych Joanna Moro pochwaliła się, że zaledwie po czterech tygodniach od porodu powróciła do tego zajęcia! Fani są zachwyceni tak szybkim powrotem swojej idolki do formy.

Reklama

Zobacz także: Joanna Moro z córką wyszły ze szpitala! W końcu rodzina w komplecie

Joanna Moro wróciła do morsowania po 4 tygodniach od porodu!

Joanna Moro niedawno powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Tym razem na świat przyszła jej córeczka Ewa. Aktorka ma również dwóch starszych synów - 9 letniego Jeremiego i 6-letniego Mikołaja. Gwiazda przez całą ciążę była w świetnej formie i do ostatniej chwili prowadziła aktywne życie. Joanna Moro również w ciąży zdecydowała się na morsowanie, co wywołało dość duże kontrowersje i obawy fanów. Aktorka jednak poinformowała, że wszystko odbywa się pod nadzorem lekarza prowadzącego i nie ma przeciwwskazań do wykonywania takich czynności, gdyż jej ciało jest już zahartowane.

Okazuje się, że aktorka również po urodzeniu dziecka nie zrezygnowała na długo z morsowania i zaledwie po 4 tygodniach od porodu zanurzyła się w lodowatej wodzie! O tym fakcie poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Moje polskie Malediwy ... #discopolo w tle - czuje się bezpiecznie ... Żaden wirus mi nie straszny ———
Pierwsze morsowanie po porodzie - po 4 tygodniach - pływałam w naszych pięknych bagienkach ;)))
Ciesze się , ze w wodzie czasami już miejsca brak???? Morsów z każdym tygodniem jest coraz więcej - uśmiechniętych, zdrowych, energicznych ...
Ciesze się, ze szerzymy zdrowy tryb życia - napisała aktorka w mediach społecznościowych.

Fani aktorki są zachwyceni, że gwiazda tak szybko powróciła do formy!

Zobacz także

- Wow jesteś niesamowita ♥️♥️

- Boziu ale Pani jest odważna a figura ..???? mistrzostwo świata???? pozdrawiam serdecznie????????

- Podziwiam cię za to co robisz, sama chciałabym coś takiego wypróbować ale się boję, pozdrawiam ❤️

- Pięknie!! Brawo???????? taka odwaga! ???? jak widac mozna nawet po tak krotkie czasie od porodu - piszą zachwyceni wielbiciele aktorki!

My również jesteśmy pełni podziwu i gratulujemy tak szybkiego powrotu do aktywności! Życzymy oczywiście dużo zdrowia i siły dla świeżo upieczonej mamy i maleństwa.

Joanna Moro została mamą po raz trzeci pod koniec stycznia. Na świat przyszła jej córeczka Ewa.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama