Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Joanna Moro w cekinowej sukience
Newsy

Joanna Moro o maseczkach w szkole: "Dzieci są zastraszane"! Nie rozumie "paniki związanej z koronawirusem"

Joanna Moro w rozmowie z mediami skomentowała obowiązek zasłaniania ust i nosa w szkołach! Aktorka, która sama ma dwóch synów w wieku szkolnym, nie ukrywa, że według niej uczniowie niepotrzebnie noszą maseczki ochronne. Co więcej, Joanna Moro głośno przyznaje, że nie rozumie paniki związanej z pandemią koronawirusa!

Sprawdźcie, co powiedziała!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Joanna Moro szczerze o pandemii koronawirusa

Pandemia koronawirusa szaleje od kilku miesięcy. Do dziś (11 września) z powodu koronawirusa w naszym kraju zmarło 2169 osób, potwierdzono też 73 tysiące zakażeń. W związku z pandemią władze wprowadziły m.in. nakaz zasłaniania ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych - takie obostrzenia w szkołach wprowadzili również dyrektorzy, którzy apelują o noszenie maseczek ochronnych np. na korytarzach. Pomysł, żeby dzieci nosiły maseczki nie wszystkim przypadł do gustu - niektórzy rodzice sprzeciwiają się, by uczniowie mieli mierzoną temperaturę i musieli zakrywać nos i usta. 

Teraz temat maseczek w szkołach skomentowała również Joanna Moro. Aktorka nie ukrywa, że wolałaby, żeby dzieci nie musiały zakrywać ust i nosów. Dlaczego?

Bardzo się cieszę, że dzieci wróciły do szkoły. Nie podoba mi się jednak to, że dzieci są zastraszane i czują się niekomfortowo z tym, że muszą nosić maseczki. Chciałabym żeby maseczki jak najszybciej zostały usunięte ze szkół, bo to jest fikcja. Dzieci i tak cały czas się ze sobą mieszają, przebywają blisko siebie, gdy się bawią to są czasem nawet w bliższym kontakcie bezpośrednim, niż z rodziną - Joanna Moro wyznała w rozmowie z portalem plejada.pl.

To jeszcze nie koniec! Joanna Moro w dalszej części swojej wypowiedzi głośno przyznała, że nie rozumie paniki związanej z pandemią koronawirusa:

(...) Od samego początku nie rozumiałam tej paniki związanej z koronawirusem. Jestem totalnie "out of koronawirus", uważam, że wirusy po prostu są i trzeba wzmacniać układ immunologiczny i tyle - wyznała w rozmowie z portalem.

Co sądzicie o takim podejściu do koronawirusa? Zgadzacie się z opinią Joanny Moro? 

Zobacz także: Powrót do szkół! Przerażające relacje rodziców! Chaos, gigantyczne kolejki i brak adaptacji dla przedszkolaków...

Joanna Moro uważa, że dzieci niepotrzebnie noszą maseczki w szkołach.

Joanna Moro zdradziła płeć dziecka

Aktorka głośno przyznaje również, że nie rozumie paniki związanej z pandemią koronawirusa.

Rok szkolny koronawirus
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Skrzynecka
Newsy
Koronawirus pokrzyżował plany ekipie "Kogel Mogel 4"? Katarzyna Skrzynecka zdradziła całą prawdę!

Koronawirus zupełnie odmienił pracę w wielu branżach, również filmowej. Wszyscy aktorzy i ekipa pracująca na planie muszą mieć przeprowadzone testy na Covid-19. Katarzyna Skrzynecka zdradza, jak wygląda praca przy ostatniej części komedii "Kogel Mogel" w dobie pandemii. Aktorka zdradziła Party.pl,  jak często aktorzy mają wykonywane testy i jakie dodatkowe środki bezpieczeństwa muszą przejść zanim zaczną pracę. Wszyscy pracujemy przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Część ekipy pracuje w maskach, oczywiście aktorzy, którzy muszą mieć przed kamerami swoje twarze grają bez masek, ale unikamy scen, które są bliskim kontaktem. - zdradziła Katarzyna Skrzynecka.  A co powiedziała gwiazda na temat testów na koronawirusa przeprowadzanych na planie? Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie, się jak naprawdę wygląda testowanie! Zobacz także:   Operacja męża i koronawirus w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej. Trudny wywiad z gwiazdą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzyna Skrzynecka i Maciej Zakościelny w filmie "Kogel Mogel"    

Koniec noszenia maseczek?
Newsy
Koniec obowiązku noszenia maseczek?! Jest kilka warunków rządu! 
Kiedy nie będziemy musieli nosić maseczek? Nowe plany rządu!

Co z maseczkami ochronnymi? Jednak nie będziemy musieli zakrywać nosa i ust do czasu wynalezienia szczepionki na koronawirusa? Wiceminister zdrowia w rozmowie z mediami przyznał, że być może już wkrótce zmienią się zapisy dotyczące noszenia maseczek w przestrzeni publicznej! Zobaczcie, co dokładnie powiedział Sławomir Gadomski! Na świeży powietrzu nie będzie nakazu noszenia maseczek? W związku z pandemią koronawirusa w Polsce władze już kilka tygodni temu wprowadziły wiele ograniczeń i obostrzeń. Początkowo Polacy nie musieli nosić maseczek ochronnych, jednak po jakiś czasie ogłoszono, że musimy zakrywać nos i usta. Od tamtej chwili chyba wszyscy zastanawiali się, jak długo będziemy musieli nosić maseczki na twarzy. Ostatnio minister zdrowia stwierdził, że będziemy zakrywać usta i nos aż do wynalezienia szczepionki na koronawirusa. Teraz wiceminister zdrowia poinformował, że być może już wkrótce noszenie maseczek na świeżym powietrzu nie będzie obowiązkowe! Niestety, ewentualne zniesienie nakazu zasłaniania ust i nosa nie będzie obowiązywać w całym kraju. (...) są regiony w Polsce, w których być może jesteśmy w stanie poluzować w pewnym sensie te obowiązki- gazeta.pl cytuje Sławomira Gadomskiego z Ministerstwa Zdrowia. I myślę, że w ciągu może tygodnia, dwóch, zaproponujemy taki model związany z noszeniem maseczek, być może wyłączający pewne regiony, powiaty, województwa z tego obowiązku w przestrzeni otwartej. Raczej nie mówimy o tym, żeby zrezygnować z tego obowiązku w przestrzeniach zamkniętych- dodał wiceminister MZ.  Wiceminister zdrowia zapewnia jednak, że stanowisko w sprawie noszenia maseczek np. w miejscowościach turystycznych, gdzie często nie jest przestrzegany nakaz zakrywania ust i nosa pozostaje bez zmian. Noszenie maseczek zabezpiecza przede wszystkim osoby z kontaktu:...

Obowiązek noszenia maseczek. To jest zwolniony z obowiązku zasłaniania oczu i ust?
East News
Newsy
Od dziś obowiązek noszenia maseczek! Ale w niektórych sytuacjach będziemy MUSIELI je zdjąć! Kiedy?
Obowiązek noszenia maseczek ochronnych od 16 kwietnia. Są jednak przypadki, w których trzeba będzie odsłonić nos i usta na żądanie. Kto może tego od nas egzekwować? Kto i kiedy jest zwolniony z noszenia maseczki ochronnej?

Od dziś, czyli 16 kwietnia obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych w miejscach publicznych. Rozporządzenia należy przestrzegać aż do odwołania. Są jednak przypadki, w których trzeba będzie odsłonić nos i usta na żądanie. Kto może tego od nas zażądać? Ministerstwo Zdrowia przewidziało również przypadki osób, które są zwolnione z noszenia maseczek. Kogo i kiedy nie dotyczy przepis?  Zobacz także:  Jak samodzielnie zrobić maseczkę ochronną na twarz? Przedstawiamy kilka sposobów! Obowiązek noszenia maseczek od 16 kwietnia. Kto jest zwolniony z zasłaniania nosa i ust?  Od czwartku 16 kwietnia w całej Polsce obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych. Można ją kupić lub wykonać samodzielnie. Ministerstwo Zdrowia uszczegółowiło przepisy o obowiązku zakrywania nosa i ust. Zaakcentowano również przypadki, w których noszenie maseczki nie będzie obowiązywało, jednak to nie będzie zwalniało z zachowania bezpiecznej odległości. Kogo i w jakich sytuacjach nie dotyczy używanie maseczki ochronnej?  Rozporządzenie o konieczności noszenia maseczek ochronnych nie dotyczy :  pojazdu samochodowego, w którym przebywa lub porusza się 1 osoba albo 1 osoba z dzieckiem do 4 roku życia; dziecka do ukończenia 4 roku życia; osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym albo głębokim lub niesamodzielności; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane; osoby wykonującej czynności zawodowe, służbowe lub zarobkowe w budynkach, zakładach, obiektach, placówkach i targowiskach (straganach), z wyjątkiem osoby wykonującej bezpośrednią obsługę interesantów lub klientów; kierującego środkiem publicznego transportu...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner