Joanna Mazur i Jan Kliment
East News

Joanna Mazur wygra dziewiątą edycję "Tańca z Gwiazdami"? Patrząc na występ niewidomej biegaczki z pierwszego odcinka show Polsatu chyba nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie ona ma największe szanse na zwycięstwo. Joanna Mazur oczarowała publiczność i jury, które było zachwycone jej tańcem. 

Ależ ty masz w sobie wdzięku, delikatności. Jak ty się odnajdujesz na tym parkiecie - jestem zaszokowana. Wzruszyłam się. Czekam, na takie momenty. Popracuj tylko nad stopami. Chylę czoło - pięknie tańczysz- mówiła Iwona Pavlović. 

Wszyscy fani "Tańca z Gwiazdami" z pewnością zastanawiają się, jak niewidomej uczestniczce show udało się nauczyć tak trudnej choreografii. Teraz Joanna Mazur zdradziła, jak wyglądają jej treningi!

Joanna Mazur zdradziła, jak uczy się tańczyć

Joanna Mazur w rozmowie z "Faktem" nie ukrywa, że choreografii uczy się poprzez dotyk. Niewidoma biegaczka dotyka Jana Klimenta, który pokazuje jej taneczne kroki. 

Osoby, z którymi na co dzień trenuję sport, czyli mojego trenera lub przewodnika, dotykam zazwyczaj za nogę, stopę czy biodro. Jankowi muszę zaś położyć rękę na pośladek, pachwinę... Muszę go czuć na swoich nogach, rękach, brzuchu. To głębsza bliskość- Joanna Mazur zdradziła w rozmowie z dziennikem. 

Taneczna partnerka Jana Klimenta przyznała, że na początku było jej ciężko, kiedy musiała tak bardzo zbliżyć się do tancerza. 

Na szczęście szybko to przełamaliśmy- zdradza w "Fakcie".

Jedno jest pewne, Joanna Mazur naprawdę świetnie radzi sobie w "Tańcu z Gwiazdami". My mocno trzymamy z nią kcuki i wierzymy, że razem z Janem Klimentem trafią do finału! Zobaczcie, jak Joanna i Jan zatańczyli w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami".

Zobacz także: Michał Malitowski nie wróci już do "Tańca z gwiazdami"? Jest komentarz Polsatu!

Joanna Mazur i Jan Kliment zachwycili swoim występem w 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@mazurstawicki_t11_runningpair @janekkliment #joankajanka

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Niewidoma biegaczka wygra 9. edycję show?

Joanna Mazur
East News
 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Joanna Mazur