Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Joanna Mazur otrzymała klucze do mieszkania w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Klucz do mieszkania był dla Joanny Mazur kompletnym zaskoczeniem! A jak będzie wyglądało?

Klucz do mieszkania był dla Joanny Mazur kompletnym zaskoczeniem! A jak będzie wyglądało?

Joanna Mazur w wywiadzie dla nowego „Party” zdradziła szczegóły dotyczące jej nowego mieszkania w Krakowie. Jak się okazuje, biegaczka nie wiedziała, że dostanie klucz do mieszkania na wizji w „Tańcu z gwiazdami", podczas odcinka na żywo. Tylko trzy osoby z produkcji wiedziały, że biznesmen Zbigniew Jakubas przekaże jej klucz do krakowskiego apartamentu. To dlatego Joanna Mazur była tak zaskoczona. Dopiero gdy zgasły kamery, Joanna dowiedziała się, że o jej sytuacji poinformowała pana Zbigniewa jego córka, zresztą też Joanna.

Czy Joanna Mazur już wie, jak chce urządzić swoje pierwsze mieszkanie?


„Kiedyś miałam wizję takiego wymarzonego mieszkania, ale skutecznie ją od siebie odepchnęłam, bo to była tylko sfera nierealnych marzeń. Kiedy więc pan Zbyszek zaczął mnie pytać, czy chcę w swoim domu mieć wannę, czy może wolę prysznic, czułam się ogromnie zakłopotana. Miałam wrażenie, że to - owszem - dzieje się naprawdę, ale jakby obok mnie” - powiedziała gwiazda.


Czy biegaczka wie w jakich kolorach planuje urządzić wnętrza? I czy pamięta jeszcze kolory, które kiedyś lubiła? Okazuje się, że Joanna jeśli przybliży do oka materiał, to widzi jego kolor.

Nadal najbardziej lubię odcienie zieleni, naturalną cegłę i marzę o czystej, jasnej przestrzeni" - powiedziała gwiazda.

Zobacz także: Joanna Mazur mieszkanie już ma, a na co przeznaczyłaby wygraną w „Tańcu z gwiazdami”?

 

Joanna w parze z Janem Klimentem zbiera najwyższe noty jury i jest jedną z faworytek do wygrania Kryształowej Kuli "Tańca z gwiazdami".

Joanna Mazur i Jan Kliment w Tańcu z Gwiazdami
East News

Klucze do mieszkania przekazał Joannie podczas odcinka na żywo biznesmen Zbigniew Jakubas:

Joanna Mazur otrzymała klucze do mieszkania w Tańcu z Gwiazdami
ONS

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Mazur i Jan Kliment w programie Taniec z Gwiazdami
East News
Newsy
Joanna Mazur przeprowadziła się już do nowego mieszkania? Jak się w nim czuje?
Joanna Mazur przeprowadziła się już do nowego mieszkania? Jak się w nim czuje?

Kilka tygodni temu w "Tańcu z Gwiazdami" został wyemitowany filmik, który wstrząsnął jurorami i fanami programu. Widzowie zobaczyli wówczas, w jakich warunkach mieszka Joanna Mazur. Okazało się, że niewidoma biegaczka od wielu lat mieszka w internacie, w małym pokoiku bez toalety i ubikacji.  Czuję się zażenowany i zawstydzony, że osoba dla której na mistrzostwach świata grano Mazurka Dąbrowskiego żyje w takich warunkach- mówił wzruszony Andrzej Grabowski.  Intarnauci błyskawicznie rozpoczęli zbiórki na nowe mieszkanie dla Joanny Mazur, jednak już tydzień po tych wydarzeniach stało się coś, czego chyba niespodziewał się nikt. W programie na żywo deweloper Zbigniew Jakubas wręczył niewidomej sportsmence klucze do jej nowego mieszkania. Od tamtej chwili minęły dwa tygodnie, a Joanna Mazur w rozmowie z nami przyznała, że była już w swoim wymarzonym mieszkaniu. Czy już się przeprowadziła? Posłuchajcie, co zdradziła nam Joanna Mazur!  Joanna Mazur opowiedziała nam o swoim nowym mieszkaniu.

Joanna Mazur
East News
Newsy
Joanna Mazur zaczęła płakać w czasie wywiadu... Opowiedziała o swojej chorobie i zdradziła, co najbardziej chciałaby zobaczyć
Joanna Mazur zaczęła płakać w czasie wywiadu... Opowiedziała o swojej chorobie i zdradziła, co najbardziej chciałaby zobaczyć

Joanna Mazur zdobyła popularność dzięki show " Taniec z Gwiazdami ". Niewidoma lekkoatletka podbiła serca widzów swoją osobowością, podejściem do życia i oczywiście tańcem. Okazało się, że biegaczka nie potrzebuje wzroku, żeby tańczyć niemal jak zawodowa tancerka. Joanna Mazur otwarcie opowiada o swojej chorobie, trudnych warunkach mieszkaniowych i nieszczęśliwym dzieciństwie, gdy była prześladowana przez rówieśników. W wywiadzie dla "Vivy!" Joanna opowiedziała także, jak wygląda jej codzienność i zdradziła, co najbardziej chciałaby zobaczyć.

Joanna Mazur w TZG
East News
Newsy
Joanna Mazur dostała nowe mieszkanie! To był niezwykle wzruszający fragment "Tańca z Gwiazdami"
Joanna Mazur dostała nowe mieszkanie! To był niezwykle wzruszający fragment "Tańca z Gwiazdami"

Tydzień temu w programie "Taniec z Gwiazdami" został wyemitowany krótki filmik, który wstrząsnął jurorami i widzami show. W materiale wideo Joanna Mazur pokazała, jak mieszka. Okazało się wówczas, że niewidoma biegaczka od wielu lat mieszka w internacie- w małym, bardzo skromnie urządzonym pokoiku bez łazienki i ubikacji.  Czuję się zażenowany i zawstydzony, że osoba dla której na mistrzostwach świata grano Mazurka Dąbrowskiego żyje w takich warunkach. Gdzie są instytucje odpowiedzialne za to, aby takie osoby wspomóc? Gdzie są sponsorzy prywatni? Jest mi po prostu wstyd, a z Ciebie Joasiu czuje się dumny!- mówił poruszony Andrzej Grabowski.  Sytuacja Joanny Mazur poruszyła internautów, którzy zorganizowali zbiórki na nowe mieszkanie dla gwiazdy sportu. Jak już wiemy udało się już zebrać ponad 297 tysięcy złotych! Dziś Joanna Mazur w 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami" skomentowała wydarzenia z ostatniego tygodnia i podziękowała za wsparcie.  Joanna Mazur otrzymała nowe mieszkanie Joanna Mazur w krótkim filmie wyemitowanym przed występem podziękowała wszystkim za wsparcie. Niewidoma uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" nie ukrywała poruszenia, wspominając o zbiórkach, które zorganizowali internauci.  Widzowie poznali moją sytuację,  pokazałam jak wygląda moje życie- powiedziała Joanna Mazur. Ja byłam do tego przyzwyczajona, to był duży szok, jak ktoś to zobaczy z zewnątrz. Nie umiałam się powstrzymać,  żeby wytrwać, żeby nie płakać. Te pieniądze, które są zbierane są dla mnie ogromnym zaskoczeniem, to jest bardzo, bardzo miły gest, bardzo go doceniam i bardzo dziękuję. Ja chyba potrzebuję trochę czasu, żeby się odnaleźć w tym wszystkim. Po występie Joanny Mazur i Jana Klimenta Andrzej...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner