Joanna Liszowska zaśpiewa na sylwestrowym koncercie
ONS

W tym roku wszystkie duże stacje telewizyjne stanęły do sylwestrowego wyścigu o najlepszy noworoczny koncert. W zeszłym tygodniu odbyła się konferencja prasowa, na której swoje gwiazdy zaprezentował Polsat i w Gdyni nie zabraknie największych nazwisk polskiej sceny muzycznej. Przypomnijmy: Gorące gwiazdy na konferencji Sylwestra z Polsatem

To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Ninę Terentiew i producentów odpowiadających za program artystyczny sylwestrowego show. Okazuje się, że na scenie w Gdyni zobaczymy również... Joannę Liszowską. Gwiazda wystąpi nie w roli konferansjerki, ale wokalistki! Joanna ma zaśpiewać swój nowy singiel, którego tytułu nie chciała jeszcze zdradzić.

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że bardzo się cieszę, iż wezmę udział w koncercie. Zaśpiewam jeden utwór. Jest to nowa piosenka, taki mój singiel. W żaden sposób nie reprezentuje ona kierunku, w jakim bym chciała iść dalej. Od zawsze mówiłam, że słucham różnego rodzaju muzyki. Za to na pewno jest to kawałek, który ma mój temperament i, mam nadzieję, da dużo pozytywnej energii. Myślę, że sprzyja klimatowi koncertu i zabawie - zdradziła nieoczekiwanie w rozmowie z "Faktem".


Liszowska ma za sobą przygodę z muzyką związaną z udziałem przed laty w show "Jak Oni Śpiewają". Po zakończeniu programu aktorka zapowiadała płytę, ale do jej realizacji w końcu nie doszło. Teraz jednak pomysł nagrywania wrócił i być może niedługo usłyszymy więcej.

Kolejny będzie odsłaniał moją wrażliwość, będzie bardziej kameralnie, nastrojowo i lirycznie. Miałam przerwę w śpiewaniu, ale to nie znaczy, że się odkochałam. A czy wolę granie czy śpiewanie? Granie i śpiewanie zawsze traktowałam równorzędnie. Muzyka zawsze mi gdzieś w duszy gra. Jeszcze zobaczymy, czy powstanie cała płyta - dodaje.


Jesteście ciekawi występu Joanny Liszowskiej? Jej temperament na pewno gwarantuje energetyczne show.

Zobacz: Kto wystąpi na sylwestrowym koncercie Polsatu?

Gwiazdy sylwetrowego koncertu Polsatu na konferencji prasowej:

Więcej na temat Joanna Liszowska Sylwester Polsat