Taniec z Gwiazdami
East News

Kolejna piosenkarka w "Tańcu z gwiazdami"! Ma szansę na zwycięstwo?

Taniec z Gwiazdami
East News

Już jesienią kolejna edycja "Tańca z gwiazdami"! Polsat ujawnił już prawie wszystkich uczestników, a co za tym idzie poznaliśmy wiele gorących nazwisk, a wśród nich znalazła się Basia Kurdej-Szatan z mężem, Monika Miller, Akop Szostak i Magda Bereda. Dziś do tego grona dołączyła Joanna Lazer, którą fani zespołu "Red Lips" doskonale znają jako "Rudą". To z całą pewnością jedna z najbardziej wyrazistych osobowości tej edycji tanecznego show!

Joanna Lazer z "Red Lips" w "Tańcu z gwiazdami"!

Kolejne nazwisko uczestniczki "Tańca z gwiazdami" zostało opublikowane na Instagramie tanecznego show. Niemal codziennie pojawia się tam informacja z nazwiskiem nowej gwiazdy, która chce zawalczyć o Kryształową Kulę. Trzeba przyznać, że w tej edycji walka będzie zacięta! Do tego grona dołączyła właśnie "Ruda" z Red Lips i na swoim Instagramie napisała:

A ja tu sobie siedzę z boku i patrzę i choć mówiłam gwiazdom, ze już nie tańczę, badania radiowe rozbiły mi głowę, miałam tylko patrzeć, ale chyba zacznę.... JA WAM ZATAŃCZĘ już we wrześniu w @tanieczgwiazdami 💃 - wyznała Joanna Lazer.

Trzeba przyznać, że wybór piosenkarki nieco zaskoczył Internautów i wywołał niemałe emocje. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami:

Powodzenia Ruda, dasz sobie świetnie radę. Trzymamy za Ciebie kciuki ✊❤

Powodzenia, Asiu! Niech to będzie kolejna świetna przygoda! 

Zrobimy wszystko byś to wygrała😍😍Red Lips team 💪💪💪 

Jednak część fanów "Tańca z gwiazdami" jest mocno zaskoczona wyborem Joanny Lazer:

Oj będzie ciekawie ;) 

Zaskakujecie mnie coraz bardziej

Nie znam tej pani

Kim jest Joanna Lazer?

Joanna Lazer znana też jako Ruda jest współzałożycielką i wokalistką zespołu "Red Lips". Pojawiała się już wcześniej w różnych programach na antenie Polsatu, ostatnio mieliśmy okazję oglądać ją w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jako uczestniczkę oraz w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now", gdzie pojawiła się w roli jurorki. Lazer pisze też teksty. Jej najpopularniejszy utwór nosi tytuł "To co nam było". Teraz gwiazda spróbuje swoich sił na parkiecie. Ma szansę na wygraną?

Zobacz także:  Poznaliśmy nazwisko kolejnego uczestnika "Tańca z gwiazdami"! Internauci są nieco rozczarowani...

 

 

Joanna Lazer Ruda Red Lips w Tańcu z gwiazdami
Instagram

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Red Lips
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09