Joanna Kurowska opublikowała ostatnie zdjęcie ze swoją zmarłą siostrą Hanną. Wyjątkowa fotografia została zrobiona zaledwie miesiąc temu, na chwilę przed nagłą śmiercią ukochanej siostry aktorki. Joanna Kurowska dodała łamiący serce wpis. Trudno jest jej pogodzić się z tą okrutną stratą.

Reklama

Zobacz także: Joanna Kurowska we wzruszających słowach żegna zmarłą siostrę. "Moje serce krwawi...."

Joanna Kurowska pokazała ostatnie zdjęcie ze zmarłą siostrą

Trzy tygodnie temu Joanna Kurowska przekazała tragiczną wiadomość o śmierci jej ukochanej siostry Hanny. Ze smutnego wpisu można było wywnioskować, że kobieta zmarła nagle i zupełnie niespodziewanie.

Boże, wbiłeś we mnie wszystkie noże - pisała Joanna Kurowska, publikując zdjęcie z siostrą, które upamiętniło ważne wspomnienie

Los nie szczędzi ciosów aktorce. W ciągu ostatnich lat straciła męża, tatę a teraz siostrę... Joanna Kurowska we wzruszającym wpisie postanowiła oddać hołd Hannie. Opublikowała również ostatnie zdjęcie, które udało im się jeszcze zrobić.

Moje ostatnie zdjęcie z moją ukochaną śp. Siostrą, zrobione miesiąc temu w Karwieńskich błotach. Śmierć i rozstanie, to wszystko co musimy wiedzieć o piekle. Wiersz Ks. Twardowskiego ,,Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą” nabiera innego wymiaru, kiedy go doświadczamy... Miałam to szczęście, że ta miłość i uwaga między nami była. A to, że była wcale nie pomaga... Haniu, zawsze będę Cię kochać i pamiętać... Jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam, dobrym dobrocią jakiej już dzisiaj nie ma... Dobrym naiwnością dziecka...❤️❤️❤️ - napisała na Instagramie

Pod postem pojawiło się dużo słów wsparcia i ciepłych słów wspominających siostrę Joanny Kurowskiej. My również życzymy jej dużo siły w tym trudnym czasie...

Zobacz także

Zobacz także: Joanna Kurowska zapowiada wielki powrót serialu "Graczykowie"!? Wymowny wpis aktorki

Joanna Kurowska we wzruszającym wpisie wspomniała siostrę Hannę. Opublikowała również ostatnie wspólne zdjęcie, jakie udało im się wykonać.

Siostra Joanny Kurowskiej odeszła nagle i niespodziewanie. To ogromny cios dla aktorki, która była z nią bardzo związana.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama