Joanna Kulig
EastNews
1/4
Joanna Kulig
EastNews

 

Joanna Kulig lada moment po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda swojego pierwszego dziecka nie urodzi jednak w Polsce, a w USA! 36-latka od kilku miesięcy promuje w Stanach ostatni film Pawła Pawlikowskiego, w którym zagrała główną rolę - "Zimną Wojnę". Aktorka zbiera same przychylne recenzje. Wszyscy zastanawiają się, czy gwiazda otrzyma Oscara!

Tuż przed nominacjami do Wielkiej Nagrody, Kulig pojawiła się na gali Critics' Choice Awards 2019. Jak prezentowała się gwiazda? Odpowiedź na kolejnym slajdzie. 

 

 

Zobacz też: Kłótnia w sieci o stylizację Joanny Kulig. TYLKO U NAS znany projektant zamyka usta hejterom!

2/4
Joanna Kulig
EastNews

 

Aktorka na ściance pozowała wśród takich hollywoodzkich gwiazd, jak m.in. Nicole Kidman, Lady Gaga, Julia Roberts czy Antonio Banderas. Kulig na gali w Santa Monica w Kalifornii nie otrzymała żadnej statuetki, jednak jej obecność nie uszła uwadze fotoreporterów. Joanna na "niebieskim" dywanie prezentowała się zjawiskowo! Czarna kreacja z dwoma rozcięciami na nogach pięknie podkreślała jej ciążowe krągłości.

3/4
Joanna Kulig
EastNews

 

Joanna Kulig postawiła na lekki makijaż. Jedynie usta podkreśliła malinową szminką. Nie przesadziła również z dodatkami. Do czarnej sukni ze zdobieniem na górze dobrała długie kolczyki i dwa pierścionki. Gwiazda, pomimo zaawansowanej ciąży, nie zrezygnowała ze szpilek. Te miały przymocowane niewielkie zdobienia. 

4/4
Joanna Kulig
EastNews

 

Kulig, jak zawsze, prezentowała się skromnie i bardzo elegancko. Widać, że gwiazda lada moment urodzi. Niestety, nie jest znany dokładny termin. Joanna nie zdecydowała się również na zdradzenie płci dzieci. Jak myślicie, urodzi chłopca, a może dziewczynkę?

Więcej na temat Joanna Kulig