East News
1/4
East News

Joanna Kulig już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka jest podobno w 6. miesiącu ciąży. Plotki o jej błogosławionym stanie krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Jednak dopiero teraz gwiazda "Zimnej wojny" postanowiła się do nich odnieść. Joanna Kulig ogłosiła swój błogosławiony stan w bardzo nietypowy sposób.

 

To, że aktorka jest w ciąży, nie oznacza, że całkiem wycofała się z życia publicznego. Nie dość, że artystka pracuje nad kolejnymi projektami, to jeszcze ma czas na to, aby włączyć się w zacne inicjatywy. Ostatnio Joanna Kulig wzięła udział w akcji "Każdy ma swoje K2" zorganizowanej przez fundację Anny Dymnej. Wraz z jej podopiecznymi wdrapała się na Kopiec Kościuszki w Krakowie. Czy nie przeszkadzał jej w tym ciążowy brzuszek? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Kolejny sukces Polki! Joanna Kulig zachwyca w najnowszej kampanii Reserved

2/4
East News

 

Joanna Kulig w ciąży! Widać już ciążowy brzuszek?

 

Joanna Kulig już niedługo zostanie mamą. Aktorka potwierdziła tę informację dopiero niedawno. Gwiazda "Zimnej wojny" miała pojawić się na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Jednak nie udało jej się dotrzeć na miejsce. Organizatorzy imprezy wyemitowali za to krótki film, na którym Joanna Kulig tłumaczy powody swojej nieobecności. Aktorka przyznała, że z powodu jej błogosławionego stanu musiała zgłosić się na umówioną kontrolę i badania do lekarza. 

 

Kiedy przyjdzie na świat dziecko Joanny Kulig? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
East News

 

Joanna Kulig sprytnie chciała zamaskować swoje ciążowe krągłości pod luźną bluzą oraz zieloną kurtką. Faktycznie, na razie nie jest on jeszcze tak widoczny, choć aktorka jest już podobno w 6. miesiącu ciąży. Przypomnijmy, że ojcem dziecka jest mąż gwiazdy, reżyser Maciej Bochniak. Joanna Kulig zna się z nim już od 12 lat. Jednak dopiero teraz zdecydowali się na powiększenie swojej rodziny. 

4/4
East News

 

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! :)

Więcej na temat Joanna Kulig