Joanna Kulig mąż, dzieci?

Joanna Kulig jest w ciąży? Aktorka w końcu skomentowała plotki!

Joanna Kulig mąż, dzieci?

 

Rok 2018 Joanna Kulig z pewnością zapamięta od końca życia! Zagrała w nagrodzonym na festiwalu w Cannes filmie (być może "Zimna Wojna" otrzyma także Oscara) oraz... zaszła w ciążę! Ponoć aktorka jest już w szóstym miesiącu ciąży, w związku z czym Nowy Rok przywita już jako mama! Plotki potwierdziła w nietypowy sposób. Co zrobiła? Przeczytajcie! 

 

To już OFICJALNE - Joanna Kulig w ciąży!

 

Joanna Kulig potwierdziła swoją ciążę podczas nagrania, które zostało wyemitowane na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Aktorka miała pojawić się na wydarzeniu jako gość specjalny, jednak błogosławiony stan uniemożliwił jej to. Gwiazda musiała bowiem odbyć umówione wizyty lekarskie i przejść podstawowe badania. Jest to bardzo nietypowy sposób podawania tak wspaniałych wiadomości - zazwyczaj potwierdzenia pojawiają się w social mediach. Niemniej jednak składamy Asi gratulacje!

 

Zobacz też: Kolejny sukces Polki! Joanna Kulig zachwyca w najnowszej kampanii Reserved!

 

Ojcem dziecka jest mąż Joanny, reżyser Maciej Bochniak. Para długo decydowała się na ten ważny krok, jakim jest założenie rodziny - znają się od 12 lat. Swoje pierwsze maleństwo przywitają na świecie jeszcze w tym roku. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

 

Polecamy: Joanna Kulig zachwyca głosem w trzeciej odsłonie kampanii Reserved "I Can Boogie"!

 

Joanna Kulig z mężem Maciejem Bochniakiem

ONS

Joanna Kulig ma duże szanse dostać nominację do Oscara

ONS

Niedawno aktorka wystąpiła w najnowszej kampanii marki Reserved

Joanna Kulig w kampanii marki Reserved
Mat. prasowe

Więcej na temat Joanna Kulig
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52