Reklama

Rok 2018 Joanna Kulig z pewnością zapamięta od końca życia! Zagrała w nagrodzonym na festiwalu w Cannes filmie (być może "Zimna Wojna" otrzyma także Oscara) oraz... zaszła w ciążę! Ponoć aktorka jest już w szóstym miesiącu ciąży, w związku z czym Nowy Rok przywita już jako mama! Plotki potwierdziła w nietypowy sposób. Co zrobiła? Przeczytajcie!

To już OFICJALNE - Joanna Kulig w ciąży!

Joanna Kulig potwierdziła swoją ciążę podczas nagrania, które zostało wyemitowane na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Aktorka miała pojawić się na wydarzeniu jako gość specjalny, jednak błogosławiony stan uniemożliwił jej to. Gwiazda musiała bowiem odbyć umówione wizyty lekarskie i przejść podstawowe badania. Jest to bardzo nietypowy sposób podawania tak wspaniałych wiadomości - zazwyczaj potwierdzenia pojawiają się w social mediach. Niemniej jednak składamy Asi gratulacje!

Zobacz także

Zobacz też: Kolejny sukces Polki! Joanna Kulig zachwyca w najnowszej kampanii Reserved!

Ojcem dziecka jest mąż Joanny, reżyser Maciej Bochniak. Para długo decydowała się na ten ważny krok, jakim jest założenie rodziny - znają się od 12 lat. Swoje pierwsze maleństwo przywitają na świecie jeszcze w tym roku. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Polecamy: Joanna Kulig zachwyca głosem w trzeciej odsłonie kampanii Reserved "I Can Boogie"!

Joanna Kulig z mężem Maciejem Bochniakiem

ONS

Joanna Kulig ma duże szanse dostać nominację do Oscara

ONS
Reklama

Niedawno aktorka wystąpiła w najnowszej kampanii marki Reserved

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama