Joanna Krupa pokazała zdjęcie w bikini. Brzuszek modelki jest już naprawdę duży!
Joanna Krupa pokazała zdjęcie w bikini. Brzuszek modelki jest już naprawdę duży!

Narodziny pierwszego dziecka Joanny Krupy zbliżają się wielkimi krokami! O tym, że modelka jest w ciąży, dowiedzieliśmy się zaledwie kilka tygodni temu. W Dzień Matki Joanna Krupa pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" i przekazała widzom radosne informacje.
Dzisiaj jest Dzień Matki, muszę się z Wami podzielić, że też będę mamą. Na razie się dobrze czuję, Douglas tak się cieszy. (...) Ciesze się, że czekałam na faceta, o którym marzyłam. Wiem, że będzie niesamowitym ojcem- mówiła gwiazda TVN.
Ostatnio okazało się, że Joanna Krupa jest już w 20. tygodniu ciąży. A jak prezentuje się przyszła mama? Jurorka "Top Model" pokazała swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym i pochwaliła się dużym brzuszkiem!
Joanna Krupa pokazała ciążowy brzuszek
Joanna Krupa nie ukrywa brzuszka i chętnie pokazuje, jak zmienia się jej ciało w czasie ciąży. Teraz gwiazda TVN pokazała swoje zdjęcie w bikini! Brzuszek jest już naprawdę bardzo duży! Internauci są zachwyceni wyglądem przyszłej mamy.
- najpiękniejsza przyszła mama
- Pięknie Pani wygląda ????????????❤️
- Ale pięknie Ci z brzuszkiem ❤️????- komentują fani.
Zobaczcie sami, jak prezentuje się Joanna Krupa! Ciążowy brzuszek jest już bardzo widoczny.
Joanna Krupa pochwaliła się brzuszkiem
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.
Modelka jest w 20. tygodniu ciąży
