Joanna Krupa
Instagram

Joanna Krupa pokazała nowe, urocze zdjęcia z córeczką! "Sadzimy kwiatki, warzywa i czekamy plony"

Joanna Krupa
Instagram

Joanna Krupa odkąd została mamą, w pełni poświęca się macierzyństwu. Gwiazda często zamieszcza również nowe zdjęcia ze swoją pociechą w mediach społecznościowych, dzięki czemu na bieżąco możemy zobaczyć, jak rośnie urocza Asha. Ostatnio modelka miała sporo pracy przy nagrywaniu programu "Top model". Teraz jednak stara się spędzić jak najwięcej czasu z Ashą. Wygląda na to, że Joanna Krupa chce zaszczepić w swojej córeczce miłość do natury. Zobaczcie sami.

Zobacz także: Córka Joanny Krupy z "Top Model" znowu rozczuliła internautów. Mała Asha podbija sieć!

Joanna Krupa pokazała nowe, urocze zdjęcia z córeczką. "Sadzimy kwiatki, warzywa i czekamy plony"

Córeczka Joanny Krupy to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych dzieci na Instagramie! Fani modelki pokochali Ashę od pierwszych chwil jej życia. Każde kolejne zdjęcie, na którym pojawia się córeczka gwiazdy, natychmiast staje się hitem sieci. Wielbiciele Joanny uwielbiają oglądać ich wspólne fotografie, które za każdym razem ich rozczulają. Asha jest po prostu prawdziwym słodziakiem!

Tym razem możemy zobaczyć, jak dziewczynka spędza czas z mamą na świeżym powietrzu. Joanna Krupa kocha naturę i zwierzęta. Wygląda na to, że tę miłość chce zaszczepić także w swojej córeczce! 

Mimo września, jak widać u nas prace ogrodowe w pełni. Z moją małą ogrodniczką sadzimy kwiatki, warzywa i czekamy plony! - napisała Joanna Krupa. 

Na zdjęciu widzimy, jak mama i córeczka spędzają czas w przepięknych okolicznościach przyrody, a Asha bawi się w małą ogrodniczkę. Wygląda na to, że ta zabawa bardzo jej się spodobała! Oczywiście fani w komentarzach pod postem, nie szczędzą słów zachwytu. 

- Dwie księżniczki

- Ale słodziak 😍

- Ale słodki widok😊

- Przepiękne zdjęcie 😍🌹

- Mała śliczna i mama też❤️ - piszą fani. 

Nie mamy wątpliwości, że Joanna Krupa przekaże córeczce wszystkie, wspaniałe wartości, którymi sama kieruje się w życiu. Uwielbiamy patrzeć na tą wspaniałą, kochającą się rodzinę! Zobaczcie zatem nowe, urocze zdjęcia z Ashą, którymi pochwaliła się na Instagramie Joanna Krupa. (Aby zobaczyć następne zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo).

Joanna Krupa od pierwszych chwil życia uczy Ashę również szacunku i miłości do zwierząt. Modelka jest naprawdę wspaniałą mamą! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just another Sunday with my Boo💗

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48