Joanna Krupa w ciąży
EastNews

Joanna Krupa pokazała, jak spędza czas z córką. Tak wygląda jej nowa rzeczywistość!

Joanna Krupa w ciąży
EastNews

Joanna Krupa na początku listopada po raz pierwszy została mamą. Gwiazda jeszcze przed porodem zapowiadała, że nie zamierza ukrywać twarzy swojej córki. Tuż po narodzinach opublikowała pierwsze zdjęcia dziewczynki i napisała:

Jeden z najbardziej wspaniałych emocjonalnych i najcięższych dni w moim życiu. Mała dziewczynka Asha-Leigh Nunes urodziła się 2 listopada 2019 o godzinie 17:50. Mogę jedynie powiedzieć, że kobiety są waleczne - czytamy na Instagramie Joanny Krupy.

Teraz Joanna Krupa pochwaliła się kolejną wspólną fotografią, która ma obrazować, jak teraz wygląda jej rzeczywistość! Zobaczcie, to urocze zdjęcie modelki z córeczką. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Joanna Krupa pokazała, jak spędza czas z córką!

Prowadząca "Top Model" od kiedy została mamą zmieniła podejście do  życia, co widać doskonale w mediach społecznościowych. Jeszcze rok temu gwiazda publikowała jedynie zdjęcia w pełnym makijażu i kobiecych stylizacjach. Teraz najczęściej możemy zobaczyć ją sauté w dresie lub piżamie. Joanna Krupa sama przyznała, że tak obecnie wygląda jej rzeczywistość:

Nowa normalność - napisała na Instagramie!

Na dowód tego opublikowała urocze zdjęcie z córeczką, która leży przytulona do mamy i jak widać czuje się doskonale! Widać, że bliskość służy obu kobietom, i małej i dużej! Internautki są zachwycone uroczym zdjęciem Joanny Krupy z Ashą i piszą, że dziewczynka jest bardzo podobna do mamy:

Sliczna lalunia słodka 🤗🤗❤️podobna do mamuni

Jejciu ale do ciebie strasznie podobna 😍 oj będzie córeczka mamusi tato ma konkurencję

Córcia cała Mamusia ❤️😍 cudny widok 😊

Podobna do mamusi

Tylko spójrzcie na ich wspólne zdjęcie! Też widzicie podobieństwo?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The new normal 💗

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

Joanna Krupa z córką
Instagram

Tak Joanna Krupa zajmuje się córką!

Joanna Krupa
Instagram

 

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08