Joanna Krupa wychodzi z DDTVN

Joanna Krupa niedługo zostanie mamą! Ta sukienka subtelnie podkreśliła jej brzuszek. Uroczy widok!

Joanna Krupa wychodzi z DDTVN

26 maja) Joanna Krupa w programie "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się, że spodziewa się pierwszego dziecka. Piękna modelka i jurorka "Top Model" już od dawna głośno mówiła, że chciałaby zostać mamą. Teraz spełniło się jej marzenie! Joanna Krupa przed kamerami zdradziła, że od kilku tygodni jest w ciąży. 

Dzisiaj jest Dzień Matki, muszę się z Wami podzielić, że też będę mamą. Na razie się dobrze czuję, Douglas tak się cieszy. (...) Cieszę się, że czekałam na faceta, o którym marzyłam. Wiem, że będzie niesamowitym ojcem - wyznała Joanna Krupa.

Joanna Krupa w śniadaniowym programie TVN przyznała, że zauważyła już zmiany w swoim wyglądzie. Widać już ciążowy brzuszek? Zobaczcie sami!

Joanna Krupa zostanie mamą

Joanna Krupa w rozmowie z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko zdradziła, jak poinformowała swojego męża o ciąży. Okazuje się, że wysłała do niego wiadomość sms! 

Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. A potem wysłałam mu coś jeszcze, coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, czemu wysłałam mu zdjęcie, że mogłam mu powiedzieć. Najwyraźniej nie jest zbyt romantyczna - żartowała przyszła mama. 

Po wyjściu ze studia "Dzień Dobry TVN" Joanna Krupa chętnie pozowała do zdjęć. Modelka zaprezentowała się w jasnej krótkiej sukience, która podkreśliła jej brzuszek. Widać już ciążowe krągłości?

Zobaczcie sami jak prezentowała się Joanna Krupa! 

Joanna Krupa wychodzi z DDTVN

Joanna Krupa pokazała ciążowy brzuszek

Widać już ciążowy brzuszek?

Ciążowy brzuszek Joanny Krupy

Gratulujemy!

Joanna Krupa pokazała ciążowy brzuszek

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08