Joanna Krupa wychodzi z DDTVN

26 maja) Joanna Krupa w programie "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się, że spodziewa się pierwszego dziecka. Piękna modelka i jurorka "Top Model" już od dawna głośno mówiła, że chciałaby zostać mamą. Teraz spełniło się jej marzenie! Joanna Krupa przed kamerami zdradziła, że od kilku tygodni jest w ciąży. 

Dzisiaj jest Dzień Matki, muszę się z Wami podzielić, że też będę mamą. Na razie się dobrze czuję, Douglas tak się cieszy. (...) Cieszę się, że czekałam na faceta, o którym marzyłam. Wiem, że będzie niesamowitym ojcem - wyznała Joanna Krupa.

Joanna Krupa w śniadaniowym programie TVN przyznała, że zauważyła już zmiany w swoim wyglądzie. Widać już ciążowy brzuszek? Zobaczcie sami!

Joanna Krupa zostanie mamą

Joanna Krupa w rozmowie z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko zdradziła, jak poinformowała swojego męża o ciąży. Okazuje się, że wysłała do niego wiadomość sms! 

Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. A potem wysłałam mu coś jeszcze, coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, czemu wysłałam mu zdjęcie, że mogłam mu powiedzieć. Najwyraźniej nie jest zbyt romantyczna - żartowała przyszła mama. 

Po wyjściu ze studia "Dzień Dobry TVN" Joanna Krupa chętnie pozowała do zdjęć. Modelka zaprezentowała się w jasnej krótkiej sukience, która podkreśliła jej brzuszek. Widać już ciążowe krągłości?

Zobaczcie sami jak prezentowała się Joanna Krupa! 

Joanna Krupa wychodzi z DDTVN

Joanna Krupa pokazała ciążowy brzuszek

Widać już ciążowy brzuszek?

Ciążowy brzuszek Joanny Krupy

Gratulujemy!

Joanna Krupa pokazała ciążowy brzuszek

 

Więcej na temat Joanna Krupa