Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa pochwaliła się uroczym nagraniem ze swoją córeczką! Asha powiedziała pierwsze słowo

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa często dzieli się uroczymi zdjęciami czy nagraniami, gdzie w roli głównej możemy zobaczyć jej uroczą córeczkę! Tym razem gwiazda pochwaliła się wideo, na którym możemy zobaczyć jej męża i Ashę. Wygląda na to, że dziewczynka zaczyna już mówić i właśnie wypowiedziała swoje pierwsze słowo. Zobaczcie to urocze nagranie! 

Zobacz także: Joanna Krupa z córką i jej bałaganem na włosach! Fani gwiazdy "Top Model": "Śliczna"!

Joanna Krupa pochwaliła się uroczym nagraniem ze swoją córeczką! Asha powiedziała pierwsze słowo

Joanna Krupa odkąd została mamą, w pełni poświęca się macierzyństwu. Gwiazda często zamieszcza nowe zdjęcia ze swoją pociechą w mediach społecznościowych, dzięki czemu na bieżąco możemy zobaczyć, jak rośnie urocza Asha. 

Córeczka modelki to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych dzieci na Instagramie! Fani gwiazdy pokochali Ashę od pierwszych chwil jej życia. Każde kolejne zdjęcie czy nagranie, na którym pojawia się córeczka Joanny Krupy, natychmiast staje się hitem sieci. Tak również stało się i tym razem. 

Na najnowszym nagraniu opublikowanym przez Joannę Krupę na Instagramie widzimy, jak mąż modelki "rozmawia" z Ashą i uczy swoją pociechę słowa "tata". Wygląda na to, że dziewczynka już je opanowała! Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od rozczulonych fanów.

- Super rozmowa z tatusiem😍🌷pozdrawiam i dużo zdrówka całej rodzince❤️

- Cudowna mała istotka❤ 😁🥰🥰🥰🥰

- Oooo powiedziała dada 😍😍😍, jaka urocza już z niej dziewczynka, ciekawe czy już umie powiedzieć mama😊Dużo szczęścia dla twojej rodziny, a także zdrowia podczas pandemii ❤️❤️

- ❤️❤️❤️❤️Bezcenne chwile

- Dziewczynki zawsze tata tata😂👌ale jest słodka kruszynka😍❤️

- Omg dada😻😻😻😻🙏🏻👌🏽☝🏼🙋🏼‍♀️ - piszą fani.

Zobaczcie zatem urocze nagranie, którym podzieliła się Joanna Krupa! 

Córeczka modelki już za chwilę skończy roczek. Mała Asha już od pierwszych chwil życia rozkochała w sobie internautów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne zdjęcia, na których mogą zobaczyć dziewczynkę. Asha to prawdziwy słodziak! 

Joanna Krupa z córką
 

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51