Joanna Krupa pod studiem DDTVN Douglas Nunes, Joanna Krupa Joanna Krupa Joanna Krupa i Romain Zago, Viva! lipiec 2013 Joanna Krupa jurorką w Tańcu z gwiazdami?
Joanna Krupa pod studiem DDTVN
Zobaczcie jej partnera!
1/8
Joanna Krupa pod studiem DDTVN

 

Joanna Krupa zdradziła szczegóły ślubu! Modelka, będąc gościem w programie "Dzień dobry TVN" , opowiedziała o planach ślubnych. Gwiazda poinformowała, że ona i jej narzeczony Douglas Nunes, zamierzają pobrać się jeszcze w tym roku. Oznacza to, że od ślubu pary prawdopodobnie dzieli nas tylko kilka miesięcy. Joanna Krupa nie ukrywa, że jej drugi ślub będzie zupełnie inny niż ten, który brała z Romainem Zago. Jak wyobraża sobie zaślubiny?

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa dostała pierścionek zaręczynowy za 2 mln? Mamy komentarz modelki!

 

Przeczytajcie na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Były mąż Joanny Krupy komentuje szybkie zaręczyny modelki! Co sądzi o nowym wybranku byłej żony?

2/8
Douglas Nunes, Joanna Krupa
Instagram/Joanna Krupa

- Poprzednio miałam fairy tail wedding (bajkowy ślub - przypis red.). To był naprawdę ślub moich marzeń, tak myślałam w tym czasie. A teraz, mój Douglas, on jest bardzo skromny. On boi się paparazzi. Boi się w ogóle tego show-biznesu. Także będzie bardzo skromne wesele - powiedziała Joanna Krupa w DDTVN.

Czy to oznacza, że przyszła panna młoda zrezygnuje również z okazałej sukni ślubnej?

3/8
Joanna Krupa
Instagram/Joanna Krupa

- Suknia będzie, ale będzie bardziej spokojna. Nie będzie takiego szału, co w pierwszy małżeństwie. Będzie bardziej na luzie. Pewnie tylko rodzina i to wszystko. Albo sami nawet weźmiemy ślub. Bo on by chciał: ja tylko z nim i to wszystko - wyznała modelka.

4/8
Joanna Krupa i Romain Zago, Viva! lipiec 2013
Ashley Barrett / KRIS KAN

Pierwszym mężem Joanny Krupa był biznesmen Romain Zago. Para pobrała się 13 czerwca 2013 roku. Ślub odbył się w Kalifornii w okolicach San Diego. Uroczystość była dopracowana w najmniejszym szczególe. To był jeden z najbardziej okazałych ślubów w polskim show-biznesie. Panna młoda miała na sobie suknię ślubną projektu Chagoury Couture. Kreacja ponoć kosztowała 30 tysięcy dolarów. Zdjęcia ze ślubu obiegły świat.

Joanna Krupa i Roman Zago sfinalizowali rozwód 11 lipca 2017 roku. 

5/8
Joanna Krupa jurorką w Tańcu z gwiazdami?
East News

Czekamy na więcej informacji na temat ślubu Joanny Krupy! Jesteśmy przekonani, że modelka po raz kolejny będzie przepiękną panną młodą. Nawet w skromnej sukni. ;)

6/8
Joanna Krupa pod studiem DDTVN
7/8
Joanna Krupa pod studiem DDTVN
8/8
Joanna Krupa pod studiem DDTVN