Joanna Krupa w błękitnej sukience

Joanna Krupa kupiła nowy dom w Hollywood! Znalazły się w nim pokoje dla dzieci

Joanna Krupa w błękitnej sukience

Joanna Krupa już jakiś czas temu zapowiedziała, że planuje zostać mamą. Najwyraźniej nie były to słowa rzucone na wiatr, bo gwiazda poczyniła już pierwsze kroki w tym kierunku. Joasia kupiła nowy dom, w którym znalazły się pokoje dla dzieci!

Joanna Krupa kupiła nowy dom w Hollywood

Odkąd seksowna polska modelka wyszła za mąż za biznesmana Romaina Zago w 2013 roku, nie milkną pytania o to, kiedy na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Joasia przez długi czas zaznaczała, że obecnie stawia na karierę i na razie nie planuje zostać mamą. Aby móc odsunąć w czasie ten moment, modelka zdecydowała się nawet na zamrożenie jajeczek. Teraz wszystko wskazuje na to, że ten ważny moment zbliża się wielkimi krokami! Świadczyć może o tym zakup nowego domu w Hollywood, na który zdecydowała się ponoć modelka.

Jak pisze "Fakt", nowa posiadłość Krupy ma znajdować się po przeciwległej stronie słynnych wzgórz Hollywood, na których mieści się także poprzedni dom prowadzącej "Top Model". Stary dom został sprzedany, ponieważ wymagał już kapitalnego remontu, który pochłonąłby fortunę:

Wstępny kosztorys pokazał, że Asia musiałaby włożyć w renowację willi sporo pieniędzy. Stwierdziła więc, że lepiej będzie ją sprzedać i za to kupić nową posiadłość - zdradziła tabloidowi znajoma Joasi Krupy.

Ale są także ważniejsze powody! Nowa przestrzeń będzie potrzebna Joasi przede wszystkim w bardzo konkretnym celu - już wkrótce jej rodzina ma się powiększyć:

Chciała przeprowadzić się do domu, w którym odpowiednie miejsce na pokoje dla dzieci. Już wkrótce planuje zostać mamą - zdradziła informatorka "Faktu".

Podobno modelka sprzedała swój stary dom za równowartość 17,5 miliona złotych. Nie wiadomo, ile zapłaciła za nową posiadłość. Najważniejsze, żeby ona i jej rodzina dobrze się czuli w nowym miejscu. A my z niecierpliwością czekamy na pierwsze doniesienia o ciąży Joasi. ;)

 

Zobacz też: Joanna Krupa zdradziła, jak świętuje urodziny męża. Pokazała gorące wideo!

 

Joanna Krupa z mężem Romainem Zago to jedna z najgorętszych par w show-biznesu

 

Joanna Krupa, Romain Zago
ons.pl

 

Joanna Krupa kupiła nowy dom. Modelka już wkrótce planuje zostać mamą

 

Joanna Krupa w czarnym krótkim płaszczu z pikowaną dużą torbą ozdobioną  łańcuszkiem, sukience w kratę i czarnych botkach

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43