Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy
Instagram

Joanna Koroniewska w modnym swetrze na jesień 2019, ale prawdziwym hitem jest plisowana spódnica!

Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy
Instagram

Joanna Koroniewska od niedawna przywiązuje sporą wagę do swoich stylizacji. Widać, że jej zestawy są przemyślane, zgodne z trendami, a aktorka bawi się modą. Jej casualowe propozycje są doceniane przez fanki gwiazdy, które pytają ją o marki ubrań które nosi. Widać, że stylem Joanny Koroniewskiej inspiruje się mnóstwo kobiet, a jej optymistyczne i pełne uśmiechu zdjęcia zbierają mnóstwo komplementów. Zobaczcie, jakie marki wybrała tym razem aktorka. Znamy ceny!

Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy!

Plisy już od jakiegoś czasu znajdują się wśród najgorętszych trendów. Możemy nosić je o każdej porze roku, a plisowaną spódnicę wykorzystamy zarówno w eleganckiej, jak i codziennej stylizacji. Wie o tym Joanna Koroniewska i podczas jesiennego spaceru zaprezentowała się w beżowej spódnicy z Zary za 199 zł i ciepłym, grubym swetrze marki Laurella za 219 zł. Nie zapomniała też o modnych dodatkach. W roli głównej pojawiły się skórzane botki i torebka w kształcie półksiężyca z motywem wężowej skóry od Zofii Chylak. Ten model kosztuje 990 zł i jest uwielbiamy przez gwiazdy i influencerki. 

Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy i swetrze
Instagram

Fanki chcą znać marki ubrań, które nosi Joanna Koroniewska!

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami dotyczącymi tego jesiennego zestawu. Aktorka połączyła w nim nie tylko najważniejsze trendy na jesień 2019, ale wybrała też modne kolory.

Optymistycznie i uroczo! 💕 Jest Pani pełna wdzięku!!! 

Piękna i pozytywna jak zawsze

Pani Asiu ma Pani świetny styl 👌❤️🙈😁 nie mogę się napatrzeć

Podoba Wam się najnowszy look Joanny Koroniewskiej?

Sweter i spódnica w stylu Joanny Koroniewskiej
Mat. prasowe

 

Więcej na temat sweter Małgorzata Koroniewska
Przeładuj

Co Basia Kurdej Szatan sądzi o nowej prowadzącej "Dance, dance, dance"? "To już mnie..."

zobacz 01:44