Horodyńska w "Party" krytykuje blogerki
ONS/AKPA

Horodyńska ostro o stylizacjach Jessiki Mercedes i Maffashion

Horodyńska w "Party" krytykuje blogerki
ONS/AKPA

Joanna Horodyńska na łamach "Party" co dwa tygodnie ocenia stylizacje gwiazd i celebrytów z czerwonych dywanów. W najnowszym numerze magazynu, stylistka swoim srogim okiem przyjrzała się bliżej modowym wyborom dwóch najpopularniejszych polskich blogerek.

Na pierwszy ogień poszła Maffashion i jej stylizacja z ostatniej gali Fashion Magazine.

- Rozumiem, że mamy się inspirować tą stylizacją i piszczeć? To jest dramat! Julia chyba turlała się po asfalcie w tym stroju. Skórzana wersja płaszcza z podobnymi szortami może nie jest zła, ale w połączeniu z botkami i kapeluszem złej wróżki trąci tandetą.


W obronie Julii Kuczyńskiej stanęła Fijał:

Nie jest aż tak źle! Kolejny raz widzimy u Julii kapelusz w stylu włóczykija, a jej pszczelarsko-rumcajsowy mrok z Ulicy Wiązów ma szansę stać się znakiem rozpoznawczym wśród kreacji spod znaku sieciówki & reklamówki. Ja i tak lubię ten glam rock i luz, który ma Maffashion, bo czasami po prostu więcej w tym kontrkultury niż mody. Duża rzecz!


Horodyńska postanowiła skrytykować również kreację Jessiki Mercedes z pokazu Joanny Klimas:

- Nawet jeśli Jessica bardzo się stara, to i tak jej nie wychodzi. Wpadła w modę z zamkniętymi oczami i zapomniała, że ważne jest też umiejętne dobieranie stroju do sylwetki. Jeśli chodzi o proporcje, to mamy tu kataklizm! Zapięcie topu zamkiem błyskawicznym wprowadziło zamieszanie w górnej partii sylwetki i zafundowało piersiom wędrówkę na boki. Ręce stały się potężne jak u mającej przerwę w zawodach kulturystki. Groteska!


Tu ponownie w obronie stanęła Ada:

- Idealna figura została tutaj potraktowana nie najszczęśliwiej rozkloszowanym, acz krótkim topem o podwyższonym stanie, co w zestawieniu z plisowaną spódnicą biodrówką spowodowało optyczny zanik talii. Pamiętajmy jednak, że blogerki dają nam świeże spojrzenie, ale też same eksperymentują i uczą się dopiero klasycznych reguł.


Dawno Ada i Joanna nie miały tak skrajnych opinii na temat tych samych stylizacji. A waszym zdaniem, która blogerka wyglądała gorzej?Topowe blogerki na imprezie u polskiej miliarderki:

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47