Roksana Węgiel na Fryderykach 2019 w czarnej marynarce
Eastnews

Największa ikona mody w Polsce ocenia styl Roksany Węgiel! "Niektóre stylizacje wprowadzają nas w nerwowe stany"

Roksana Węgiel na Fryderykach 2019 w czarnej marynarce
Eastnews

Roksana Węgiel wyrasta na jedną z największych gwiazd w Polsce. I tych najbardziej stylowych, chociaż jej niektóre kreacje wywołują ogromne kontrowersje. Wystarczy tylko przypomnieć jej jeansy z dziurami, które podzieliły internautów. Co na temat Roksany i jej modowych wyborów sądzi Joanna Horodyńska? Zobaczcie! 

Joanna Horodyńska ocenia styl Roksany Węgiel!

Ikona stylu w najnowszym numerze "Party" wybrała kilka największych młodych trendsetterek, wśród nich znalazła się oczywiście Roxie! Stylistce spodobała się kreacja Roksany z tegorocznego rozdania Fryderyków. 

Roksana Węgiel oceniona przez Joannę Horodyńską

Jak ją ocenia?

Otoczenie nie nadążyła za tak szybką zmianą wizerunku. Roksana z kwiatków na łące wskoczyła od razu na rozgrzaną ogniem scenę. Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany. Szczerze: lubię ten dreszcz emocji niepokoju i to, że jest mocniej. Przynajmniej nasza bohaterka zachowuje się jak światowa, nastoletnia gwiazda. Ma coś do powiedzenia i albo ktoś za nią pójdzie, a potem będzie z nią dorastał, albo zostanie w tyle. Punkowe akcenty i pazur mogą stanowić przyszły klimat jej kreacji. Wiadomo, że będzie on ulegał transformacjom, i powiem szczerze, że bardzo na nie czekam - pisze Joanna Horodyńska w "Party".

Absolutnie się z nią zgadzamy!  

Joanna Horodyńska ocenia gwiazdy w "Party".

Joanna Horodyńska, Jacquemus, zielona mikrotorebka

Styl Roksany bardzo się jej podoba!

Roksana Węgiel na konferencji Festiwalu w Opolu
ONS.pl

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59