Joanna Górska, dziennikarka Polsat News odchodzi ze stacji
East News
Newsy

Joanna Górska odchodzi z Polsatu! Stoczyła walkę z nowotworem, teraz pomoże innym

Joanna Górska ma za sobą walkę z rakiem, teraz chce pomagać osobom, które również przez nią przechodzą. Co jeszcze będzoe robić popularna dziennikarka?

Joannę Górską znają świetnie widzowie Polsatu News i Polsatu. Dziennikarkę mogliśmy oglądać jako prowadzącą programów informacyjnych. Wszyscy kibicowali jej, gdy ogłosiła, że choruje na raka, potem oglądali jej zwycięską walkę i powrót na antenę. Teraz Joanna Górska ogłosiła, że opuszcza stację. Co zamierza robić?

Zobacz także: Edyta Górniak odchodzi z "The Voice of Poland": "To była dla mnie wewnętrzna batalia"

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Cleo śpiewa na Monciaku. Zobaczcie to wyjątkowe nagranie

Joanna Górska odchodzi z Polsatu

Widzowie Polsatu pamiętają jak pod koniec 2017 roku Joanna Górska poinformowała, że kilka miesięcy wcześniej lekarze wykryli u niej raka piersi. Dziennikarka zniknęła na jakiś czas z anteny, przeszła chemioterapię, operację usunięcia guza i radioterapię. Na szczęście walka była zwycięska - prowadząca Polsat News wróciła na antenę. 

Zobacz także: "Rok temu zawalił się mój świat"! Dokładnie 20 lipca Joanna Górska usłyszała straszliwą diagnozę, jej dzisiejszy wpis porusza do łez

W ostatnich dniach dziennikarka poinformowała, że nie będzie już dłużej prowadzić programów w Polsacie. 

Ostrobramska 77 - to był mój drugi dom przez dwanaście lat. Kawał życia. Zabieram ze sobą wspomnienia świetnych programów z fantastycznymi ludźmi - napisała. - Czasem było jak na wojnie, ale wtedy ten zawód był najbardziej kochany. Dziennikarz jest jak saper, nigdy nie wiadomo czy coś, gdzieś nie wybuchnie.

Jak dodała za widzami Polsatu i Polsat News już tęskni, ale postanowiła iść dalej „z ambitnymi planami i pomysłami na to jak dobrze przeżyć własne życie”. Co będzie robić?

Jako wolny strzelec będę pracować dla stacji telewizyjnych, więc z zawodem zupełnie nie zrywam. Do zobaczenia jesienią na innej antenie, powiem więcej, jak będę mogła.

Jak dodała, zamierza też prowadzić szkolenia i treningi medialne. A do tego skupić się na pracy w Fundacji Silni Sobą. Będzie wspierać pary (osoba chorująca i wspierająca) po nowotworach lub z chorobami przewlekłymi.

Nie powiem, że decyzja o tak radykalnych zmianach była łatwa… przyszłość pokaże czy trafna. Wierzę, że tak - zakończyła.

Gwiazdy Polsatu komentują odejście Joanny Górskiej

Pod wpisem gwiazdy o odejściu pojawiło się wiele komentarzy, w tym gwiazd Polsatu. Jedną z największych jest Krzysztof Ibisz:

Asiu Kochana, tyle wspólnych telewizyjnych poranków w Warszawie, nad morzem, w górach (5 rano pchanie samochodu bo nie mógł wjechać po lodzie)😆, tyle zawodowych przygód i godzin w trasach. Dziękuję za wsparcie, które mi okazałaś kiedy zaczynałem pracę w Polsat News. Zawsze mogłem na Ciebie liczyć . Powodzenia na każdej Twojej drodze. Ściskam

Wtóruje mu Beata Cholewinska:

Asiu , ktoś mnie ostatnio zapytał , kiedy razem poprowadzimy program … znałam Twoją decyzję, jednak nie potrafiłam o tym napisać … teraz już oficjalnie , zatem … może kiedyś gdzieś razem !!! Dziękuję Asiu .

I Mariusz Abramowicz:

Asia dzięki za wszystkie wspólne programy. Powodzenia! Trzymam kciuki za nowe wyzwania. ✊🍀🦋

Życzymy powodzenia w nowych projektach. 

Joanna Górska zrobiła tatuaż
Instagram

Joanna Górska zrobiła tatuaż
Instagram
Newsy
Joanna Górska walczyła z rakiem piersi, a teraz zmaga się z koronawirusem! "Onkolog obawiała się, że mogę mieć ciężki przebieg". Jakie miała objawy?
Joanna Górska walczyła z rakiem piersi, a teraz zmaga się z koronawirusem! "Onkolog obawiała się, że mogę mieć ciężki przebieg". Jakie miała objawy?

Joanna Górska zmaga się z koronawirusem! Dziennikarka, która wiosną 2018 roku pokonała raka piersi,  zaledwie kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcie z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Teraz w rozmowie z mediami Joanna Górska opowiedziała o swoich objawach choroby i zdradziła, jak się czuje. Najgorsze już za nią? Joanna Górska walczy z koronawirusem Pod koniec 2017 roku Joanna Górska poinformowała swoich fanów, że kilka miesięcy wcześniej lekarze wykryli u niej raka piersi. Dziennikarka Polsat News zniknęła z anteny i rozpoczęła walkę z nowotworem. Joanna Górska przeszła chemioterapię, operację usunięcia guza i radioterapię. Na szczęście po wielu miesiącach leczenia gwiazda Polsatu przekazała świetną wiadomość, że pokonała ciężką chorobę.  Niestety, kilka dni temu okazało się, że Joanna Górska zmaga się z koronawirusem! Dziennikarka Polsat News w rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że bardzo uważała, żeby nie zarazić się groźnym wirusem. Stres był przed zakażeniem, bo nigdy nie wiadomo, jak zareaguje organizm. Onkolog obawiała się, że mogę mieć ciężki przebieg, dlatego bardzo uważaliśmy, aby się nie zarazić, niestety nie udało się uniknąć korony- przyznała w rozmowie z portalem. Joanna Górska zdradziła, że testy na koronawirusa wykonała przed wyjazdem służbowym jej partnera i nie miała wówczas, żadnych objawów choroby.  Objawy u Roberta pojawiły się dwa dni po wyniku, u mnie dzień później. Ból głowy, oczu, kości, pleców, duszący kaszel, gorączka i brak sił... Bardzo ciężkie mieliśmy tylko dwa dni- plejada.pl cytuje dziennikarkę. Gwiazda Polsat News nie ukrywa, że najgorsze już za nią, a teraz powoli wraca do zdrowia. Na szczęście przeszliśmy to w miarę dobrze, a syn...

Joanna Górska zrobiła tatuaż
Instagram
Newsy
"Odzyskuję siebie sprzed raka" Joanna Górska pokonała chorobę, a teraz zrobiła sobie tatuaż! Zobaczcie sami!
"Odzyskuję siebie sprzed raka" Joanna Górska pokonała chorobę, a teraz zrobiła sobie tatuaż! Zobaczcie sami!

Pod koniec 2017 roku Joanna Górska przekazała swoim fanom wstrząsającą wiadomość. Dziennikarka przyznała wówczas, że zdiagnozowano u niej chorobą nowotworową. Gwiazda Polsat News zniknęła z anteny i rozpoczęła długie leczenie. Joanna Górska przeszła chemioterapię, operację usunięcia guza, radioterapię i na szczęście, po wielu miesiącach leczenia pokonała chorobę!  Raka się nie da zbagatelizować, to nie grypa, którą się przechodzi i zapomina. Będę pilnować badań. Boję się, że rak wróci, ten strach będzie we mnie już zawsze. Muszę trzymać rękę na pulsie. Jeśli wróci, chcę go szybko złapać- mówiła wówczas w rozmowie z magazynem "Viva!". Teraz, ponad rok po tym, jak wygrała z nowotworem Joanna Górska postanowiła uczcić to w wyjątkowy sposób! Dziennikarka zrobiła sobie tatuaż z pewnym ważnym dla niej przesłaniem... Joanna Górska pochwaliła się tatuażem Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pochwaliła się swoim tatuażem. Pod fotkami pojawił się wzruszający wpis, w którym Joanna Górska wspomina swoją walkę z chorobą. On silny, ja silniejsza! - to było pierwsze co pomyślałam kiedy poznałam „dziada”, kiedy się okazało, że jest trójujemny i ma 95% agresywności... a lekarze powtarzali „zła biologia”. On silny, ja silniejsza - ta myśl zostanie ze mną na zawsze ...- napisała Joanna Górska.  Gwiazda Polsat News zdradziła, jak dziś wygląda jej życie. Żyję, idę dalej, realizuję marzenia, kocham i jestem kochana. Powoli odzyskuję siebie sprzed raka. Jest dobrze, jest normalnie 💪 tak jak być powinno i niech będzie baaaaaaardzo długo 🍀  Każdy dzień jest najważniejszy!    Zobaczcie jaki tatuaż zrobiła sobie Joanna...

Joanna Górska zrobiła tatuaż
Instagram
Newsy
Gwiazda Polsatu o swojej walce z rakiem i polskiej służbie zdrowia: "Tam jest jak na taśmie"
Gwiazda Polsatu o swojej walce z rakiem i polskiej służbie zdrowia: "Tam jest jak na taśmie"

Joanna Górska w najnowszym wywiadzie wspomina trudną walkę o życie i zdradza, jaką radę usłyszała, kiedy zaczynała leczenie. Pod koniec 2017 roku gwiazda Polsatu przekazała swoim fanom, że lekarze wykryli u niej raka piersi. Dziennikarka zniknęła z anteny i rozpoczęła walkę z nowotworem. Joanna Górska przeszła chemioterapię, operację usunięcia guza i radioterapię. Leczenie zakończyła 27 kwietnia 2018 roku. Obecnie jest w remisji.  Niedawno, dwa lata po usłyszeniu diagnozy, Joanna Górska zrobiła sobie tatuaż z ważnym dla niej przesłaniem. Teraz gwiazda Polsat News w najnowszym wywiadzie wspomina swoją walkę o życie! Joanna Górska szczerze o polskiej służbie zdrowia Joanna Górska w rozmowie z magazynem "Wprost" opowiedziała, jak dowiedziała się o chorobie i jak wyglądało jej leczenie. Dziennikarka nie ukrywa, że przeżyła szok podczas pierwszej wizyty w szpitalu.  Pacjentów jest tak dużo, że nie sposób wobec każdego wykazać się empatią. Tam jest jak na taśmie. Panuje też przekonanie, że pacjent ma być grzeczny, nie odzywać się za dużo, nie daj Boże sprawiać problemy - Joanna Górska komentuje polską służbę zdrowia.  Dziennikarka nie ukrywa, że ona sama nie miała zamiaru być "grzeczną" pacjentką i zaprotestowała, kiedy pielęgniarki chciały założyć jej port, który umożliwiał stały dostęp do żył.  Wolałam wenflon i to nie podobało się pielęgniarkom, bo miały ze mną więcej pracy. Ale spotkałam też wielu wspaniałych lekarzy i cudowne pielęgniarek. Anioły. Jedna z lekarek, kiedy płakałam na korytarzu, nawet podeszła i mnie przytuliła - powiedziała w rozmowie z magazynem "Wprost". Joanna Górska zdradziła również, jaką ważną dla niej radę usłyszała jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Co...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik