Joanna Brodzik i Paweł Wilczak po raz pierwszy od dawna pokazali się razem na oficjalnej imprezie. Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcia! Joanna Brodzik i Paweł Wilczak są parą już od wielu lat. Swój związek oficjalnie potwierdzili w 2004 roku, a cztery lata później aktorska para została rodzicami- na świecie pojawili się wówczas ich synowie: Jan i Franciszek. Niestety, jakiś czas temu niektóre media informowały, że Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą poważny kryzys w swoim związku. Para nigdy nie skomentowała plotek na swój temat, ale teraz pojawili się razem na premierze filmu w którym zagrał Paweł Wilczak!

Reklama

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na czerwonym dywanie

Plotki dotyczące rzekomego kryzysu w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka pojawiły się ponad rok temu. Atmosferę wokół pary podgrzały wówczas zdjęcia aktora, który pojawił się na premierze filmu "Kler" z tajemniczą blondynką. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak konsekwentnie nie komentowali doniesień na swój temat. Teraz jednak pokazali się razem i wydaje się, że właśnie w ten sposób zdementowali rewelacje na swój temat!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak pojawili się razem na premierze filmu "Pan T." i chetnie pozowali do wspólnych zdjęć! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Joanna Brodzik zagra Małgosię w "M jak miłość"? Jest decyzja aktorki!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na premierze filmu "Pan T."

ONS

Para chetnie pozowała do wspólnych zdjęć.

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama