Karol Strasburger pozuje z Małgorzatą Weremczuk Suknia ślubna żony Karola Strasburgera Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk
Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

Wszystko działo się tak szybko! I nagle na świecie pojawiła się Laura”, mówił wzruszony Karol Strasburger (72) w rozmowie z dziennikiem „Fakt” tuż po narodzinach córeczki. „Nie mogę się doczekać, kiedy zabiorę moje kobiety do domu”, dodał aktor, którego od lat podziwiamy jako gospodarza telewizyjnej „Familiady”. 

W tym roku życie Karola wyraźnie przyspieszyło. W sierpniu ożenił się ze swoją menedżerką Małgorzatą Weremczuk (35). 

„Na mojej drodze los postawił wspaniałą kobietę. Mądrą, troskliwą i czułą. Małgonia wniosła do mojego życia radość i światło. Dziękuję ci za to, żono”, mówił podczas wyjątkowo kameralnego przyjęcia weselnego, na które państwo młodzi zaprosili jedynie 30 osób.

Zobacz także: Jak Karol Strasburger radzi sobie w roli ojca? Zobaczcie, co nam zdradził

A jaka była historia ich miłości?

1/5
Karol Strasburger pozuje z Małgorzatą Weremczuk
ONS

Karol i Małgorzata Strasburgerowie, historia miłości

Znają się od ponad 10 lat. Spotykali się często – Małgosia była menedżerką restauracji, do której Karol przychodził ze swoją ówczesną żoną. Panie szybko się zresztą zaprzyjaźniły. Kiedy żona Karola śmiertelnie zachorowała na nowotwór szpiku kostnego, Małgorzata zajmowała się już sprawami zawodowymi aktora. W 2013 roku Irena Strasburger przegrała z rakiem. Rok później Weremczuk wyszła za mąż, ale nie był to najszczęśliwszy wybór. Okazało się, że miłością jej życia jest Karol! 

Oficjalnie zostali parą dopiero dwa lata temu, chociaż w rzeczywistości spotykali się już wcześniej. Łączy ich wiele pasji – choćby sport. Małgorzata świetnie gra w tenisa, a w tym Karol nie ma sobie równych wśród naszych aktorów. 

2/5
Suknia ślubna żony Karola Strasburgera

„Nigdy nie interesowało mnie, ile ma lat. Odnosiłam wrażenie, że jest fajnym facetem z klasą. Widziałam, jaki jest zabawny i jaką wzbudza sympatię u ludzi”, mówiła Weremczuk w wywiadzie dla „Vivy!”. 

Żadne z nich nie zwracało uwagi na plotki, które pojawiały się od początku ich związku, ani na hejterów, którzy wątpili w ich miłość.

„Akurat tym się nie przejmuję. Należę do osób, które cały czas pracują i zarabiają”, tłumaczyła Małgorzata. 

3/5
Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

Para od początku miała grono wiernych i dzielnie ją wspierających przyjaciół. Należeli do niego m.in. Monika i Robert Janowscy, którym także przez wiele lat przyszło borykać się z internetowym hejtem. Cała czwórka nie tylko często się spotyka, lecz także jeździ razem na wakacje i gra w tenisa.

4/5
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk
East News

Trudna ciąża

– Chcemy ten czas mieć dla siebie i córki. Jestem wyczerpana – napisała w odpowiedzi na pytania „Flesza” żona Karola, tłumacząc, że na razie potrzebuje przede wszystkim spokoju. 

Choć poród przebiegł zgodnie z planem, to z naszych informacji wynika, że czas ciąży był dla Małgorzaty bardzo trudny. Ostatnie miesiące przed rozwiązaniem spędziła, zgodnie z zaleceniami lekarza, nie wychodząc z domu. W tym czasie nadal prowadziła jednak sprawy zawodowe Karola i zajmowała się kontaktami z mediami. Sam poród na szczęście nie był już taki ciężki, a córeczka jest zdrowa.

„Dostała 10 punktów w skali Apgar. Jesteśmy w siódmym niebie. Pękam ze szczęścia”, zdradził Karol. 

5/5

Według naszych informacji Małgosi udaje się przespać średnio cztery godziny na dobę: dziewczynka jest duża, silna i ma spory apetyt, dlatego mama karmi ją w odstępach trzygodzinnych. Dla obojga małżonków to pierwsze dziecko. W środę wieczorem, 27 listopada cała trójka była już w domu. Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców płynęły nie tylko od ich przyjaciół, ale i innych gwiazd, głównie ze świata aktorskiego. Karol zawsze był bardzo lubiany w swoim środowisku, a do jego kultowej „Familiady” chętnie przychodzili również goście specjalni. 

„Nigdy wcześniej nie miałem okazji pogratulować Karolowi Strasburgerowi zostania ojcem! Tak jest, ojcem! Karol ma 72 lata, ale jak widać, wiek to tylko liczba. Każdemu z Was życzę takiej krzepy, pogody ducha, humoru, dystansu do siebie i życia, jakie ma Karol!”, napisał na Instagramie Aleksander Baron, muzyk Afromental.

Więcej na temat Karol Strasburger