Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dance, dance, dance
Newsy

Jest pierwsza para, która wystąpi w "Dance, dance, dance"! Znacie ich z popularnego programu TVP!

Media podały nazwiska pierwszych uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance"! Kto wystąpi w tanecznym show?

Media podały nazwiska pierwszych uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance"! Kto wystąpi w tanecznym show? Pierwsza edycja "Dance, dance, dance" była prawdziwym hitem TVP. W show wystąpiła plejada gwiazd, a uczestników oceniali: Ida Nowakowska, Ewa Chodakowska i Robert Kupisz. Program wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski- co ciekawe, ostatnio portal wirtualnemedia.pl informował, że według nieoficjalnych doniesień to właśnie Adam razem z Marceliną Zawadzką poprowadzą kolejną odsłonę show. Teraz w mediach pojawiły się nazwiska pierwszej pary, która ma wystąpić w "Dance, dance, dance"! 

"Dance Dance Dance": Który występ dla Roksany Węgiel był najtrudniejszy? "Przekroczyłam swoje bariery"

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" w tanecznym show?

Kto wystąpi w drugiej edycji "Dance, dance, dance"? Według doniesień portalu plejada.pl będą to prowadzący "Pytanie na Śniadanie"! Okazuje się, że w show swoje umiejętności taneczne zaprezentuje Małgorzata Tomaszewska, która jakiś czas temu zastąpiła Monikę Zamachowską w "PnŚ". Małgorzata Tomaszewska ma wystąpić w parze z Aleksandrem Sikorą. Gwiazdy TVP do tej pory nie skometowali doniesień na swój temat, ale jakiś czas temu Aleksander Sikora pokazał na InstaStories nagranie z treningu na którym tańczył razem z koleżanką z programu "PnŚ".

Przypominamy, że jakiś czas temu okazało się, że w drugiej edycji "Dance, dance, dance" nie pojawi się Ewa Chodakowska. Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi trenerkę w show TVP, które ma wrócić na antenę już wiosną przyszłego roku. 

Czekacie na drugą edycję "Dance, dance, dance"?

Zobacz także: Marta Manowska w 2. edycji "Dance, dance, dance"? Ma jeden warunek!

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora mają wystąpić w "Dance, dance, dance".

 

Drugą edycję show ma poprowadzić m.in. Adam Zdrójkowski.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Adriana Kalska zatańczy w Dance Dance Dance
TV-Show
Kalska z... Ciachorowskim w drugiej edycji "Dance Dance Dance"?! Zobaczcie, co zdradził nam Tomasz!

Kogo zobaczymy w drugiej edycji programu "Dance Dance Dance"? O tym przekonamy się niebawem, ale okazuje się, że fani bardzo chcieliby widzieć tam Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego, czyli jedną z najpopularniejszych polskich par w polskim show-biznesie. Co ciekawe, na występ z aktorką ma ochotę... Tomasz Ciachorowski! Czy serialowy Artur z "M jak miłość" zmierzy się z Izą? Zobaczcie, co zdradził nam przystojny gwiazdor!

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Instagram
TV-Show
Karpiel-Bułecka wystąpi w drugiej edycji "Dance, Dance, Dance"? Krupińska zdradza, z kim mógłby zatańczyć!

Program "Dance, Dance, Dance" okazał się tak dużym hitem, że Telewizja Polska już zadecydowała o kontynuowaniu tanecznego show! Zwycięzcami pierwszej edycji zostali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski . Para w finale pokonała siostry Kazadi, a wcześniej odpadli m.in. Kasia Dziurska i Emil Gankowski, Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka, a także Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska . Miss Polonia w rozmowie z Party.pl zdradza, czy jest szansa, że w show zobaczymy jej męża!  Oglądaliście "Dance Dance Dance" z ich udziałem?

Newsy
Anna Mucha oficjalnie jurorem w "Dance, dance, dance 2"! Kto jeszcze będzie oceniać uczestników?
Anna Mucha dołączyła do jury w tanecznym show TVP!

Anna Mucha dołączyła do jury w tanecznym show TVP! Potwierdza się, że to właśnie gwiazda serialu "M jak miłość" będzie oceniać uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance". Anna Mucha w najnowszej odsłonie programu zastąpi Ewę Chodakowską, która kilka miesięcy temu zdradziła, że odchodzi z  hitu TVP. Kto jeszcze oprócz aktorki zostanie jurorem w "Dance, dance, dance"? Czy w show znów zobaczymy Idę Nowakowską i Roberta Kupisza?  Kiedy rusza druga edycja "Dance, dance, dance"?  To już oficjalne, w drugiej edycji "Dance, dance, dance" nie zabraknie Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza! Teraz dołączy do nich Anna Mucha, która potwierdziła medialne doniesienia na swoim profilu na Instagramie. Zobaczcie, co napisała! wydało się! 😛 to JA zasiądę po prawicy Idy i Roberta ❤️❤️ i zapowiada się program pełen: show, emocji, krwi i potu! 🥳 technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie, ważne jest, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! a ja ... no cóż... zawsze mowie, to co myśle ... 🤷🏻‍♀️😜 a wy? Co myślicie ? 🥳 czy 😱 @dancedancedance- Anna Mucha potwierdziła na Instagramie.  Kiedy premiera "Dance, dance, dance 2"? Pierwszy odcinek nowej edycji "Dance, dance, dance" zostanie wyemitowany już 29 lutego o godzinie 20:00 na antenie Telewizyjnej Dwójki!  Przypominamy, że tym razem o zwycięstwo będą walczyć: Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anią, prezenterzy Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk z Mateuszem Łapką oraz aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz. Będziecie oglądać nową edycję "Dance, dance, dance"? My z...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner