Party.pl

fiszka orange Advertisement

Dance, dance, dance

Jest pierwsza para, która wystąpi w "Dance, dance, dance"! Znacie ich z popularnego programu TVP!

Dance, dance, dance

Media podały nazwiska pierwszych uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance"! Kto wystąpi w tanecznym show? Pierwsza edycja "Dance, dance, dance" była prawdziwym hitem TVP. W show wystąpiła plejada gwiazd, a uczestników oceniali: Ida Nowakowska, Ewa Chodakowska i Robert Kupisz. Program wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski- co ciekawe, ostatnio portal wirtualnemedia.pl informował, że według nieoficjalnych doniesień to właśnie Adam razem z Marceliną Zawadzką poprowadzą kolejną odsłonę show. Teraz w mediach pojawiły się nazwiska pierwszej pary, która ma wystąpić w "Dance, dance, dance"! 

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" w tanecznym show?

Kto wystąpi w drugiej edycji "Dance, dance, dance"? Według doniesień portalu plejada.pl będą to prowadzący "Pytanie na Śniadanie"! Okazuje się, że w show swoje umiejętności taneczne zaprezentuje Małgorzata Tomaszewska, która jakiś czas temu zastąpiła Monikę Zamachowską w "PnŚ". Małgorzata Tomaszewska ma wystąpić w parze z Aleksandrem Sikorą. Gwiazdy TVP do tej pory nie skometowali doniesień na swój temat, ale jakiś czas temu Aleksander Sikora pokazał na InstaStories nagranie z treningu na którym tańczył razem z koleżanką z programu "PnŚ".

Przypominamy, że jakiś czas temu okazało się, że w drugiej edycji "Dance, dance, dance" nie pojawi się Ewa Chodakowska. Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi trenerkę w show TVP, które ma wrócić na antenę już wiosną przyszłego roku. 

Czekacie na drugą edycję "Dance, dance, dance"?

Zobacz także: Marta Manowska w 2. edycji "Dance, dance, dance"? Ma jeden warunek!

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora mają wystąpić w "Dance, dance, dance".

 

Drugą edycję show ma poprowadzić m.in. Adam Zdrójkowski.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

 

Więcej na temat Dance, Dance, Dance
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25