Taniec z gwiazdami
EastNews
Newsy

Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show?

Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show?

Na oficjalnym Instagramie programu "Taniec z gwiazdami" pojawiło się oświadczenie w sprawie najbliższego odcinka tanecznego show. Już wcześniej do mediów dotarła informacja, że jedna z gwiazd niestety uzyskała pozytywny wynik na testu na koronawirusa. Te informacje właśnie zostały potwierdzone w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych programu. Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? Czy w piątek 16. października zobaczymy kolejny odcinek? Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"

Jak będzie wyglądał "Taniec z gwiazdami" po przerwie? Czy wróci publiczność? Zobaczcie, co zdradził Jacek Jeschke

Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show?

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" niestety zapowiada się bardzo nerwowo. Już w ubiegłym tygodniu z powodu obowiązkowej kwarantanny, w show nie zobaczyliśmy Bogdana Kalusa, Lenki Kliment oraz Jana Klimenta. Tym razem, jak czytamy w komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych programu "Taniec z gwiazdami", wśród uczestników zdiagnozowano koronawirusa. Taneczne show ma być jednak dalej kontynuowane, ale oczywiście bez udziału uczestników, którzy zachorowali.

Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników @tanieczgwiazdami zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego - brzmi oświadczenie produkcji programu. 

Wszystko wskazuje na to, że w dzisiejszym odcinku zabraknie Sylwii Lipki i Rafała Maseraka. Jak zauważył portal Pudelek.pl, na profilu na Tik Toku Sylwia Lipka poinformowała, że poddała się obowiązkowym testom na obecność koronawirusa, które dały pozytywny wynik. Wideo jednak szybko zniknęło z sieci, a młoda gwiazda na razie nie zabrała oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Niestety kolejna para nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" ze względu na zakażenie koronawirusem. Produkcja show podjęła jednak decyzję o kontynuowaniu programu. W dzisiejszym odcinku również zabraknie widowni. 

W dzisiejszym odcinku najprawdopodobniej nie zobaczymy Sylwii Lipki i Rafała Maseraka. 

Sylwia Lipka z powodu koronawirusa zrezygnuje z
East News

Zobacz także
Bogdan Kalus i Lenka Klimentova są na kwarantannie. Czy wystąpią jeszcze w "Tańcu z Gwiazdami"?

"Taniec z Gwiazdami": Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa wrócą do programu? Wszystko już wiadomo! 

Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności, zabraknie też przynajmniej jednej pary! Wiemy, o kogo chodzi

 

Anna Karwan i Jan Kliment, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova na ramówce Polsatu 2020
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Bogdan Kalus na kwarantannie, a Anna Karwan zatańczy z innym partnerem!
"Taniec z gwiazdami": Bogdan Kalus na kwarantannie, a Anna Karwan zatańczy z innym partnerem!

Dzisiejszy odcinek " Tańca z gwiazdami " będzie inny niż wszystkie. Produkcja poinformowała, że program odbędzie się bez udziału publiczności, ale na tym nie koniec! Okazuje się, że potwierdziły się doniesienia na temat pozytywnych wyników na obecność koronawirusa i jeden z uczestników oraz dwójka tancerzy trafiła na kwarantannę. Jak poinformowała stacja w "Tańcu z Gwiazdami" zabraknie Lenki Kliment i Bogdana Kalusa oraz Jana Klimenta. To będzie zaskakujący odcinek "Tańca z Gwiazdami". Która para odpadnie? Wielkie zmiany w "Tańcu z gwiazdami"! Trudna sytuacja epidemiczna w Polsce sprawiła, że produkcja zdecydowała się na emisję nowego odcinka "Dancing with the Stars" bez udziału publiczności i mediów. W programie nie zobaczymy też tanecznego duetu czyli Lenki Kliment i Bogdana Kalusa. W dzisiejszym odcinku  @tanieczgwiazdami  niestety nie zobaczymy wszystkich par 😔Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i  @lenkakliment , którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. - czytamy na oficjalnym koncie programu na Instagramie.  Niedługo potem pojawiła się informacja, że na kwarantannie przebywa też Jan Kliment i nie zobaczymy do w piątkowym odcinku. Anna Karwan, która otrzymała negatywny test na koronawirusa wystąpi u boku innego tancerza.  📣  @janekkliment  również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś  @aniakarwan  💃🏻 Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia  Pozostali uczestnicy są zdrowi i już o 20.05 będzie można oglądać ich występy! Zobacz także:  "Taniec z...

Sylwia Lipka
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce"
"Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce"

Wygląda na to, że to koniec tanecznej przygody Sylwii Lipki i Rafała Maseraka w programie "Taniec z gwiazdami" . Niestety, ze względu na zakażenie koronawirusem, para nie może wystąpić w dzisiejszym odcinku i musi odbyć izolację domową. Już wcześniej było wiadomo, że młoda piosenkarka uzyskała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa . Teraz artystka na swoim InstaStory potwierdziła, że również jej taneczny partner otrzymał wynik dodatni. Zobacz także:  Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show? Rafał Maserak również ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce" Ta edycja "Tańca z gwiazdami" na pewno zostanie zapamiętana na długo. Niestety pandemia koronawirusa w Polsce nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie, nabiera na sile. Coraz więcej osób jest zakażonych, a wśród nich są również uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Już w ubiegłym tygodniu nie zobaczyliśmy Bogdana Kalusa, Lenki Kliment i Jana Klimenta. W dzisiejszym odcinku, niestety, zabraknie kolejnej pary - Sylwii Lipki i Rafała Maseraka.  Sylwia Lipka już wczoraj zamieściła nagranie na Tik Toku, na którym poinformowała, że uzyskała dwa pozytywne wyniki na obecność koronawirusa. Chociaż materiał szybko zniknął z sieci, to jednak zdążył już dotrzeć do fanów i mediów. Młoda piosenkarka z niecierpliwością czekała dzisiaj na kolejny, laboratoryjny wynik. Niestety wygląda na to, że po raz trzeci okazał się być dodatni.  Sylwia Lipka postanowiła odezwać się do fanów, na swoim InstaStory. Widać, że młoda gwiazda jest załamana, że dzisiaj nie będzie mogła wystąpić w tanecznym show. Co więcej, piosenkarka potwierdziła również, że także jej taneczny partner,...

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności, zabraknie też przynajmniej jednej pary! Wiemy, o kogo chodzi
"Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności, zabraknie też przynajmniej jednej pary! Wiemy, o kogo chodzi

Kolejne zmiany w 11. edycji " Tańca z Gwiazdami " w związku z koronawirusem. Okazuje się, że w dzisiejszym odcinku na widowni zabraknie publiczności. Wszystko przez aktualną sytuację epidemiczną w naszym kraju. W tanecznym show zostało już pięć par i wygląda na to, że produkcja robi wszystko, aby udało się doprowadzić tę edycję do końca, po tym jak w marcu została zawieszona przez wybuch epidemii . Jednak "Fakt" donosi, że w dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" może zabraknąć niektórych uczestników. Wiemy, kto nie wystąpi! "Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności W 11. edycji "Tańca z gwiazdami" znów pojawiły się zmiany. Widzowie doskonale pamiętają zaskoczenie gwiazd, kiedy wiosną program został zawieszony z powodu koronawirusa . Obecna sytuacja epidemiczna w kraju i ogromny wzrost zachorowań sprawił, że produkcja zdecydowała, że dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności i mediów.  W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników naszego show, Tancerzy, Jurorów, Prowadzących, Ekipy realizacyjnej oraz Państwa dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" odbędzie się bez udziału publiczności oraz mediów. Najmocniej przepraszamy za wynikającą sytuację i liczymy na Państwa zrozumienie - poinformowali nas przedstawiciele produkcji.  Jeszcze nie wiadomo, czy taka sama sytuacja będzie miała miejsce w przypadku następnych odcinków. Wszystko zależy od aktualnej sytuacji w naszym kraju.  W "Tańcu z gwiazdami" zabraknie niektórych par? Kolejne niepokojące informacje dotyczące "Tańca z Gwiazdami" zamieścił też dziennik "Fakt". Według informacji tabloidu, kilka osób związanych z produkcją tanecznego show zauważyło u siebie niepokojące objawy i w dzisiejszym...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner