Taniec z gwiazdami
EastNews

Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show?

Taniec z gwiazdami
EastNews

Na oficjalnym Instagramie programu "Taniec z gwiazdami" pojawiło się oświadczenie w sprawie najbliższego odcinka tanecznego show. Już wcześniej do mediów dotarła informacja, że jedna z gwiazd niestety uzyskała pozytywny wynik na testu na koronawirusa. Te informacje właśnie zostały potwierdzone w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych programu. Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? Czy w piątek 16. października zobaczymy kolejny odcinek? Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"

Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show?

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" niestety zapowiada się bardzo nerwowo. Już w ubiegłym tygodniu z powodu obowiązkowej kwarantanny, w show nie zobaczyliśmy Bogdana Kalusa, Lenki Kliment oraz Jana Klimenta. Tym razem, jak czytamy w komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych programu "Taniec z gwiazdami", wśród uczestników zdiagnozowano koronawirusa. Taneczne show ma być jednak dalej kontynuowane, ale oczywiście bez udziału uczestników, którzy zachorowali.

Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników @tanieczgwiazdami zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego - brzmi oświadczenie produkcji programu. 

Wszystko wskazuje na to, że w dzisiejszym odcinku zabraknie Sylwii Lipki i Rafała Maseraka. Jak zauważył portal Pudelek.pl, na profilu na Tik Toku Sylwia Lipka poinformowała, że poddała się obowiązkowym testom na obecność koronawirusa, które dały pozytywny wynik. Wideo jednak szybko zniknęło z sieci, a młoda gwiazda na razie nie zabrała oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Niestety kolejna para nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" ze względu na zakażenie koronawirusem. Produkcja show podjęła jednak decyzję o kontynuowaniu programu. W dzisiejszym odcinku również zabraknie widowni. 

W dzisiejszym odcinku najprawdopodobniej nie zobaczymy Sylwii Lipki i Rafała Maseraka. 

Sylwia Lipka z powodu koronawirusa zrezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"?
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01