Zaginął brat Jessiki Mercedes
ONS

Zaginął brat Jessiki Mercedes! Blogerka prosi o pomoc

Zaginął brat Jessiki Mercedes
ONS

Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych blogerek. Jej kariera w ostatnich miesiącach nabrała tempa, a Mercedes śmiało wkroczyła do show-biznesu, który jednak dla szafiarek bywa czasami bezlitosny. Przypomnijmy: Blogerki o krytyce Tyszki: Zdarzyło nam się zapłakać. Nie mam wpływu na urodę

Dziś rano Jessica poinformowała na swoim Facebooku, że zaginął jej brat Justin i blogerka rozpoczęła wielką akcję, która ma pomoc go odnaleźć. Chłopak wyszedł z domu wczoraj i do tej pory nie wrócił, co jak zapewnia sama Jessica, nigdy wcześniej mu się nie zdarzało. Na portalach społecznościowych zamieściła dramatyczny apel:

Wczoraj ZAGINĄŁ mój młodszy brat Justin Kirschner w POZNANIU, do dzisiaj nie ma go w domu! KTOKOLWIEK WIE, KTOKOLWIEK WIDZIAŁ CO SIĘ Z NIM STAŁO PROSZĘ O KONTAKT! Wyszedł z domu na 15 min, zostawił dom otwarty i miał wrócić, od tego momentu go nie ma, a telefon został wyłączony! On ZAWSZE wraca do domu, ZAWSZE!!! Bardzo się martwimy i go wszędzie szukamy! BARDZO PROSZĘ O POMOC, PROSZĘ UDOSTĘPNIAĆ TEN STATUS! (ZAGINĄŁ W POZNANIU - SMOCHOWICE - WOLA - ŁAWICA - LASY WOKÓŁ) - czytamy.


Wszystkie osoby, które widziały brata Jessiki zachęcamy do kontaktu z blogerką.

Aktualizacja: Justin odnalazł się. Na Facebooku Jessiki Mercedes pojawił się wpis: "Justin był bez dokumentów i dzwoniłyśmy, ale nikt nic nie wiedział, ale się odnalazł, dziękuję!"

 

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03