Maffashion, Jessica Mercedes, Macademian Girl
Instagram
1/4
Maffashion, Jessica Mercedes, Macademian Girl
Instagram

 

Jedna z polskich blogerek modowych rozpoczęła 2019 rok od wyjątkowo pechowego zdarzenia. Celebrytka sylwestra z przyjaciółmi na Bali. Niestety, w pewnym momencie została napadnięta i okradziona. Blogerka straciła torebkę, w której były jej wszystkie karty płatnicze, portfel oraz paszport! Celebrytka ma teraz poważne problemy z powrotem do Polski. O kogo chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Czy opłaca się prowadzić blog modowy? Na czym zarabiają blogerki modowe?

2/4
Instagram

 

Tą pechową gwiazdą, która straciła swoją torebkę w sylwestrową noc, była Jessica Mercedes. Gwiazdka opisała całe zdarzenie na swoim Instagramie. Okazało się bowiem, że udało jej się ocalić telefon, który trzymała w ręku zamiast w torebce. Okoliczności tego zdarzenia były naprawdę nieprzyjemne! Jessica Mercedes miała sporo szczęścia, że skończyło się tylko na skradzionej torebce. Co tam się wydarzyło? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Jessica Mercedes już po operacji szczęki, a internauci podejrzewają, że... poprawiła też nos! Blogerka odpowiedziała

3/4
Instagram

 

Jessica Mercedes wracała z imprezy sylwestrowej na skuterze. W pewnym momencie złodziej podjechał do niej i wyrwał jej torebkę! W środku znajdowały się karty płatnicze, portfel i coś, co dla blogerki modowej jest jedną z najcenniejszych rzeczy - paszport. Bez niego Jessica Mecedes nie może podróżować w ramach swojej pracy, która głównie opiera się właśnie na tym. Celebrytka ma też problemy z powrotem do Polski. Na szczęście obok niej jest jej ukochany, który pomaga jej załatwić wszelkie formalności w konsulacie. 

4/4
Jessica Mercedes

 

Trzymamy kciuki za to, aby Jessica Mercedes szczęśliwie dotarła do Polski!

Więcej na temat blogerka modowa