Od jakiegoś czasu na salonach coraz śmielej zaczęły brylować modowe blogerki. Pojawiają się zarówno na pokazach mody, jak i premierach filmowych. Nowe celebrytki traktowane są również jako ekspertki od spraw związanych z wizerunkiem. Doradzają w programach śniadaniowych gospodyniom domowym, jak stosownie ubrać się na każdą okazję, a teraz także zaczynają krytykować kreacje gwiazd z czerwonych dywanów.

Reklama

W najnowszym numerze dwutygodnika "Grazia" o ocenę stylizacji Sylwii Gliwy poproszono Jessicę Mercedes. Blogerka nie przebierała w słowach:

- To aż trzy wpadki. Cieliste rajstopy w połączeniu z cielistą kreacją. Szpilki peep toe założone zimą i to w połączeniu z cielistymi rajstopami! Coś jeszcze? Mam nadzieje, że Sylwia tego wieczoru nie musiała się po nic schylać - skomentowała ironicznie Jessica.

Reklama

Środowisko blogerów w Polsce rośnie w siłę. Ich potencjał dostrzegany jest już nie tylko przez branżę reklamową, ale i pozostałe media. Czy pełno etatowe znawczynie mody, takie jak: Joanna Horodyńska i Ada Fijał, powinny czuć się zagrożone o swoją pozycję w branży?

Reklama
Reklama
Reklama