gwiazdy.jpg

Jesienny casual w wykonaniu polskich gwiazd

gwiazdy.jpg

Na konferencję PINKTOBER w ramach akcji walki z rakiem piersi do Hard Rock Cafe przybyły gwiazdy show-biznesu w typowo casualowych stylizacjach. Wśród nich znalazły się Kasia Cichopek, Aleksandra Kisio, Daria Widawska, Marcelina Zawadzka, Anna Gzyra.

Tego dnia Kasia Cichopek zdecydowała się na skórzaną ramoneskę i spodnie z wyższym stanem ze ściągaczem na dole. Aby dodać odrobinę żywego koloru, swój look przełamała kobaltową chustą. Jako dodatki posłużyły jej: stylowa torebka Burberry i policyjne okulary. Całość  aktorka zwieńczyła wysokimi szpilkami, które dodały stylizacji kobiecości.

Daria Widawska postawiła na rozpinany długi sweter w jesiennym kolorze. Swój codzienny wygląd uszlachetniła torebką od Sabriny Pilewicz. Jedyne do czego moglibyśmy się przyczepić w tym zestawie, to dosyć „znoszone” buty.

Marcelina Zawadzka wybrała rockowy look, na który skadają się czarna ramoneska i kołnierzyk pokryty ćwikami. Swoją całkowicie czarną stylizację zwieńczyła pikowaną torebką i modnymi botkami. Wyglądała świetnie!

Tak wyglądały te i inne gwiazdy w drodze na konferencję Pinktober:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53