Kosmetyki do włosów

Jesienne Top 10: pielęgnacja włosów przed zimą

Kosmetyki do włosów

Chociaż pogodę mamy wciąż ładną (jak na polską jesień), to musimy już zacząć myśleć o naszej skórze i włosach, która okres zimowy powinna przywitać w jak najlepszej kondycji.

Po raz kolejny doceniamy moc aloesu, którego zbawienne właściwości m.in. nawilżające wykorzystuje się od stuleci. Tym razem mamy dla was naturalne kosmetyki Herbalife z linii Herbal Aloe i greckie cudeńka marki Korres.

Oprócz aloesu, powinniśmy docenić siłę olejku arganowego. W czystej postaci olejek możemy stosować np. na rzęsy, działanie podobne do modnych ostatnio bardzo kosztownych odżywek. My olejek arganowy znaleźliśmy w kosmetykach Avon oraz GOSH.

Po aloesie i olejku arganowym przychodzi czas na masło Karite. Produkty z linii Karite od Rene Furterera powstają na bazie etycznej współpracy pomiędzy Laboratoriami Pierre Fabre a społecznością kobiet w Burkina Faso dlatego nazywana jest Karite z Etyką. Popieramy tę inicjatywę!

A do tego uczta zapachowa. Nowe pridukty na rynku polskim Bath & Body Work, jesienią proponują zapach, w którym już się zakochaliśmy. Pomarańcza z imbirem. Szał!

Po pielęgnacji przychodzi czas na odpowiednią stylizację, w tym przypadku postawiliśmy na kosmetyki pielęgnujące Avon oraz polską markę MARION.

W naszej galerii znajdziecie więcej informacji na temat naszych jesiennych produktów do stylizacji włosów. Sprawdźcie to:


 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26