Jerzy Stuhr trafił do szpitala
ONS

Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Według informacji Faktu, aktor przebywa na oddziale krakowskiego szpitala, gdzie według nieoficjalnych informacji trafił z podejrzeniem zawału serca. Tabloid dotarł do córki Jerzego Stuhra, która przyznała, że jej ojciec znajduje się pod opieką lekarską.

Tata czuje się już dobrze, tyle mogę powiedzieć. Jednak kiedy wyjdzie ze szpitala, jeszcze nie wiadomo - powiedziała gazecie córka aktora, Marianna.

O odwołanych spektaklach z  udziałem Jerzego Stuhra poinformował na swojej stronie internetowej Teatr w Rzeszowie.

Informujemy, że z powodu nagłej choroby aktora zaszły zmiany repertuarowe drugiego dnia Rzeszowskich Spotkań Karnawałowych. Teatr Polonia, zamiast spektaklu „32 Omdlenia”, zaprezentuje monodram Krystyny Jandy „Ucho, gardło, nóż”. Ogromnie przepraszamy za wszelkie ewentualne niedogodności i komplikacje!

Aktor już w 2012 roku w rozmowie z dziennikarką "Vivy!" przyznał, że miewał kłopoty z sercem.

O tak, w tym boju jestem doświadczony. W 1988 roku byłem młodym człowiekiem, a prawie umierałem. Żonie mówili: „To może się stać jutro, a może dziś”. Więc nie jestem dobrym rozmówcą w tej kwestii. Jestem uzbrojony, przygotowany w każdej chwili na to, co los może zarządzić. Ja się nie zdenerwuję. Każdą wiadomość na temat mojego organizmu przyjmę z pokorą i zacznę kolejny etap walki. Najgorszy jest dla mnie stan niepewności, najbardziej przeszkadza brak szybkiej diagnozy - mówił wówczas Jerzy Stuhr.

Życzymy więc zdrowia i trzymamy kciuki za Jerzego Stuhra!

 

Zobacz także: Jerzy Stuhr wygrał z ciężką chorobą

 

Jerzy Stuhr trafił do szpitala.

 

Według informacji tabloidu aktor miał zawał serca.

Więcej na temat Jerzy Stuhr