Jerzy Stuhr w programie Dzień Dobry TVN
East News

Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia aktora

Jerzy Stuhr w programie Dzień Dobry TVN
East News

Media przekazały bardzo niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Jerzego Stuhra. Jak informuje Gazeta Wyborcza  uwielbiany przez widzów aktor, w nocy z niedzieli na poniedziałek, trafił do szpitala w Krakowie. Według medialnych doniesień Jerzy Stuhr trafił pod opiekę specjalistów z podejrzeniem udaru mózgu. Informacje dotyczące stanu zdrowia aktora potwierdzili jego żona i przyjaciel.

Jerzy Stuhr w cieżkim stanie w szpitalu

Informacje o tym, że Jerzy Stuhr przebywa w szpitalu w rozmowie z portalem krakow.wyborcza.pl potwierdziła żona aktora.  Smutne wiadomości potwierdził również przyjaciel aktora, Jerzy Radziwiłowicz.

Przed chwilą do mnie dotarła informacja, ze Jerzy Stuhr trafił do szpitala, ale nic więcej nie wiem - Jerzy Radziwiłowicz przyznał w rozmowie z Wirtualną Polską. 

Niestety, według doniesień opublikowanych przez Gazetę Wyborczą  Jerzy Stuhr jest w ciężkim stanie. 

My mocno trzymamy kciuki za Jerzego Stuhra i życzymy mu dużo zdrowia!

Przypominamy, że w 2011 roku lekarze Jerzy Stuhr zmagał się z rakiem krtani. Z kolei w 2016 roku aktor przeszedł zawał serca. 

Zobacz także: Michał Wójcik łamiącym głosem opowiedział o chorobie partnerki. Kabareciarz odczytał poruszający list w "Pytaniu na śniadanie"

Jerzy Stuhr trafił do szpitala. 

Jerzy Stuhr w ciemnym garniturze
East News

Więcej na temat Jerzy Stuhr
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01