W miniony poniedziałek Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. Według najnowszych ustaleń Gazety Wyborczej, aktor odzyskał mowę i jest w ograniczonym kontakcie z najbliższym otoczeniem. Jego stan wciąż jest jednak poważny.

Reklama

Zobacz także: Maciej Stuhr przekazał nowe informacje w sprawie stanu zdrowia swojego ojca, Jerzego Stuhra.

Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Jerzego Stuhra

Dramatyczne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra pojawiły się w miniony poniedziałek. Wybitny aktor w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Podejrzewano u niego udar mózgu. Informacje o jego obecności w szpitalu potwierdziła jego żona oraz przyjaciel. Maciej Stuhr we wtorek, w rozmowie z Radiem ZET poinformował, że jego ojciec powoli wraca do siebie. Z kolei dziś "Gazeta Wyborcza" nieoficjalnie informuje, że Jerzy Stuhr odzyskał mowę i w sposób ograniczony kontaktuje się z rodziną:

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że aktor w tej chwili jest w kontakcie z rodziną i otoczeniem, choć ograniczonym. Lekarze nadal nie chcą jednak wypowiadać się co do rokowań: w pierwszych dniach po udarze choroba może mieć zmienny przebieg. Z naszych informacji wynika też, że aktor odzyskał mowę, choć wypowiadanie zdań przychodzi mu z wielkim trudem

Trzymamy kciuki za szybki powrót aktora do zdrowia, które już wiele razy zostało wystawione na próbę. Jerzy Stuhr w 2011 roku zmagał się z rakiem krtani, a w 2016 roku przeszedł zawał serca.

Zobacz także: Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia aktora

Zobacz także

Jerzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Jak informuje Gazeta Wyborcza, aktor odzyskał mowę i kontaktuje się z rodziną.

East News

Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Krakowie w poniedziałek 13 lipca.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama