Jennifer Lopez dziękuje Kim Kardashian
ONS

Lopez podziękowała Kim na Instagramie. Kardashianka sprawiła jej sporą przyjemność

Jennifer Lopez dziękuje Kim Kardashian
ONS

Jennifer Lopez to jedna z najpopularniejszych artystek naszych czasów. Niemal każda jej piosenka uchodzi za hit, a jej uroda wzbudza zachwyt zarówno u kobie, jak i mężczyzn. Utalentowana wokalistka postanowiła jednak spróbować czegoś nowego. Zobacz: Jennifer Lopez wydała biografię. Tak wygląda okładka głośnej książki

Latynoska postanowiła spisać swoją historię z ostatnich kilku lat z uwzględnieniem życia prywatnego, a także pokazała niepublikowane nigdzie dotąd zdjęcia. Co ciekawe, w książce "True Love", która ukazała się w Stanach Zjednoczonych 4 listopada można znaleźć szczegóły głośnego rozstania artystki z Benem Affleckiem i późniejszego związku z Marciem Anthonym. Za oceanem książka cieszy się dużym powodzeniem, a zainteresowała się nią nawet Kim Kardashian, której Jennifer Lopez podziękowała na Instagramie, publikując zdjęcie celebrytki z biografią.

Dobra reklama?

Zobacz: Od rozstania Lopez z Aflleckiem minęło 10 lat. Jennifer opowiedziała o tym dopiero terazJennifer Lopez z umięśnionym brzuchem w eleganckiej kreacji:

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12