aktorki z serialu "Przyjaciółki" w 13. sezonie
Mat. prasowe

"Przyjaciółki" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali, który w każdy czwartek przyciąga tłumy widzów przed telewizory. Stacja Polsat emituje już 13. sezon produkcji, a zainteresowanie nie spada. Mało tego! Mimo że do finałowego odcinka 13. serii "Przyjaciółek" zostało jeszcze kilka odcinków, to fani już świętują radosną nowinę, że serialowe gwiazdy pracują już na planie 14. sezonu, o czym ostatnio poinformowała Anita Sokołowska, wcielająca się w rolę Zuzy. NIestety, jak się teraz okazuje, nie wszystkie aktorki pojawią się w 14. sezonie! Kogo zabraknie? Zobaczcie poniżej!

1/4
aktorki z serialu "Przyjaciółki" w 13. sezonie
Mat. prasowe

W każdy czwartek możemy śledzić losy "Przyjaciółek", czyli: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz), Trudno sobie wyobrazić, że w kolejnym sezonie mogłoby zabraknąć którejś z gwiazd. A jednak! "Fakt" donosi, że jedna z aktorek nie zagra w 14. sezonie.

2/4
Anka z "Przyjaciółek" z Olgą w kancelarii
Instagram

Fani "Przyjaciółek" mogą odetchnąć z ulgą, bo na szczęście w 14. sezonie zobaczymy wszystkie aktorki, które odgrywają główne role. Nie zabraknie więc Małgorzaty Sochy, Joanna Liszowskiej, Magdy Stużyńskiej czy Agnieszki Sienkiewicz. Jak się okazuje, z "Przyjaciółkami" pożegna się za to Dominika Ostałowska, wcielająca się w rolę Olgi, koleżanki Anki z kancelarii.

 

3/4
Magda Stużyńska z Dominiką Ostałowską na planie serialu "przyjaciółki"
Instagram

Fani "Przyjaciółek" nie przepadali za rolą wrednej Olgi, o czym informuje "Fakt".

Widzowie nie lubili granej przez nią postaci, która była wredotą i dała w kość Ance. Scenarzyści postanowili, że Anka zwolni się z kancelarii, w której pracowała z Olgą, bo postanowi zostać stewardessą – donosi informator.

4/4
Przyjaciółki 5. sezon
Mat. prasowe

Cieszycie się, że Olga nie pojawi się już w "Przyjaciółkach"? Kto waszym zdaniem powinien jeszcze pożegnać się z serialem lub do niego dołączyć? 

Więcej na temat Przyjaciółki