Jeden z dziesięciu- ile osób ogląda program?
Facebook

Program "Jeden z dziesięciu" z rekordową oglądalnością! Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskaskująca informacja o przeniesieniu kultowego teleturnieju z TVP2 do TVP1. Program prowadzony przez Tadeusza Sznuka od 15 stycznia jest emitowany na głównej antenie Telewizji Publicznej o godzinie 18:55, czyli tuż po serialu "Korona Królów". Okazuje się, że takie rozwiązanie bardzo pozytywnie wpłynęło na oglądalność "Jednego z dziesięciu"! Ile osób ogląda program w TVP1? Wiemy!

 

Rekordowa oglądalność programu "Jeden z dziesięciu"

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek "Jednego z dziesięciu", który był pokazywany w miniony poniedziałek na antenie TVP1 obejrzało średnio 2,89 mln widzów- to milion więcej niż wyniki w TVP2! Kultowy teleturniej w Telewizyjnej Dwójce oglądało średnio ok. 2 mln widzów.

 

Niestety, świetne wyniki oglądalności "Jednego z dziesięciu" w TVP1 mocno wpłynęły na spadek oglądalności TVP2 w paśmie, w którym do tej pory był pokazywany kultowy teleturniej. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl Telewizyjna Dwójka w tym czasie straciła około 1,5 mln widzów! 

 

Jesteście zaskoczeni takimi wynikami oglądalności?

 

Zobacz także: Kompromitująca wpadka w „Jeden z dziesięciu”! Tadeusz Sznuk nie uznał poprawnej odpowiedzi zawodnika. Jak do tego doszło?

 

Program "Jeden z dziesięciu" z rekordową oglądalnością w TVP1.

Jeden z dziesięciu w TVP 1

 

Po przeniesieniu do TVP1 kultowy teleturniej ogląda średnio o milion osób więcej. 

Tadeusz Sznuk zajął 1. miejsce w sondażu na najsympatyczniejszą gwiazdę telewizyjną
ONS

Więcej na temat TVP1 Jeden z dziesięciu