Jarosław Jakimowicz
Newsy

Jarosław Jakimowicz zdobył popularność w latach 90. jako aktor, a dziś jest prezenterem TVP Info. Jak wyglądała jakiego "kariera"?

Kim jest Jarosław Jakimowicz? Kariera Jarosława Jakimowicza, w TVP Info jako publicysty.

Jarosław Jakimowicz do niedawna był znany głównie z ról w kultowych filmach lat 90., ale od 2020 roku rozpoczął współpracę z TVP Info, gdzie razem z Magdaleną Ogórek prowadzi program „W kontrze”. Gwiazdor popularność zawdzięcza roli w filmie "Młode Wilki”, która otworzyła mu drzwi do kariery. Jak do tej pory wyglądała kariera Jarosława Jakimowicza? Okazuje się, że w młodości miał drobny konflikt z prawem, a jego życie miłosne jest wyjątkowo burzliwe...

"Hotel Paradise 3": Klaudia El Dursi o relacji Basi i Krzysztofa. Ta reakcja mówi wszystko

Burzliwa młodość Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz wychował się na warszawskiej Woli. Nigdy nie ukończył szkoły aktorskiej, ale Technikum Mechaniczne w Warszawie. Przez wiele lat mieszkał w Niemczech, gdzie pracował m.in. w restauracji. Na swoim koncie ma też konflikty z prawem. Był skazany za drobne kradzieże, a nawet trafił do więzienia na 4 miesiące za obrabowanie poczty. Przełom w życiu Jarosława Jakimowicza nastąpił w 1995 roku, kiedy dostał rolę w filmie "Młode Wilki" Jarosława Żamojdy.

Rola „Cichego” otworzyła początkującemu aktorowi drzwi do kariery. Dwa lata później zagrał jeszcze w „Młodych Wilkach ½”. Potem pojawił się jeszcze w filmach „Nic śmiesznego”, „Wyjazd integracyjny”, „Poranek kojota” oraz w małych rolach w serialach „Złotopolscy” czy „Pierwsza miłość”. Z aktorstwem mu nie wyszło, więc zaczął głośno komentować sprawy polityczne. Nie raz chwalił obecną władzę (np. na antenie złożył "hołd" Antoniemu Macierewiczowi), szybko znalazł więc posadę w TVP Info. Prowadzi tam program "W kontrze", a także pojawia się jako ekspert od wszystkiego w programie Michała Rachonia "Jedziemy". 

Życie miłosne Jarosława Jakimowicza

Życie miłosne 51-letniego Jarosława Jakimowicza było dosyć burzliwe. W 1998 roku wziął ślub z malarką Joanną Sarapatą, z którą rozwiódł się dopiero w 2010, choć już od dawna oboje oddzielnie układali sobie życie. Para wychowuje razem syna Jovana. Aktor jeszcze będąc mężem malarki spotykał się z Joanną Gołaszewską, z którą ma syna Jeremiasza. Chłopiec urodził się w 2004 roku i miał poważną wadę wątroby. Niezbędny okazał się przeszczep, a Jarosław Jakimowicz został dawcą. Potem aktor spotykał się z kolejnymi partnerkami, a ostatecznie w 2016 roku wziął drugi ślub z Katarzyną, którą według Fakt.pl miał poznać na siłowni. 

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt po publikacji szokującego wpisu Piotra Krysiaka! 

Ogromną popularność Jarosław Jakimowicz zawdzięcza roli w filmie "Młode Wilki". To była dla aktora trampolina do dalszej kariery.

Jarosław Jakimowicz w filmie Młode Wilki
East News

Aktor ma dwóch synów 20-letniego Jovana z małżeństwa z malarką, Joanną Sarapatą oraz Jeremiasza urodzonego w 2004 r. ze związku z Joanną Gołaszewską. 

Jarosław Jakimowicz ma dwóch synów
East News

W 2008 roku było głośno o romansie Jarosława Jakimowicza z Jolą Rutowicz. Po latach aktor w rozmowie z Onet.pl zdradził, że romans "to była ustawka!" na potrzeby programu "Big Brother VIP". 

Jarosław Jakimowicz z Jolą Rutowicz

Ze swoją obecną żoną Katarzyną, Jarosław Jakimowicz wziął ślub w 2016 roku. 

Jarosław Jakimowicz na ślubie
East News

Od 2020 roku Jarosław Jakimowicz prowadzi razem z Magdaleną Ogórek w TVP Info program "W Kontrze".

 

Zobacz także
Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt

Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt po publikacji szokującego wpisu Piotra Krysiaka! 

Jarosław Jakimowicz w marynarce

Jarosław Jakimowicz parodiuje i naśmiewa się z Krystyny Jandy. Widzowie: „Dno i metr mułu” 

 

Jarosław Jakimowicz uśmiechnięty
East News
Newsy
Ile zarabia Jarosław Jakimowicz w TVP? Ta kwota zwali Was z nóg! 
Wyciekły stawki Jarosława Jakimowicza w TVP! Ile zarabia prezenter?

Jarosław Jakimowicz od sierpnia 2020 roku razem z Magdaleną Ogórek, prowadzi program "W kontrze" na antenie TVP. Celebryta stał się prawdziwą gwiazdą tej stacji i, jak się właśnie okazało, otrzymuje również iście gwiazdorskie wynagrodzenie. Jeden z portali dowiedział się, ile Jarosław Jakimowicz otrzymuje za jeden dyżur w programie. W skali miesiąca jest to kwota, która totalnie zwali Was z nóg!  Zobacz także:  Jarosław Jakimowicz płacze na wizji w TVP Info i mówi: "Zniszczyliście część mojego życia". Jest nagranie Ile zarabia Jarosław Jakimowicz w TVP? Jarosław Jakimowicz zaistniał w 1995 roku, gdzie jako aktor, wcielił się w rolę Cichego w filmie "Młode wilki". Teraz o jego osobie znów jest głośno, bo już od ponad pół roku jest gwiazdą TVP. Jakimowicz został bowiem współprowadzącym programu "W kontrze". Oczywiście prezenter nie pracuje za darmo i dostaje sowite wynagrodzenie. Portal Pudelek.pl dotarł do informatora, pracownika TVP Info, który zdradził, że za jeden dyżur, Jarosław Jakimowicz zarabia tyle, ile niektórzy... w miesiąc.  Za jeden dyżur Jakimowicz dostaje 1500 złotych, a w tygodniu ma ich co najmniej trzy, zależy od tygodnia. Zarabia więc co najmniej 18 tysięcy złotych miesięcznie - za trzy godziny pracy w tygodniu - powiedział w rozmowie z Pudelkiem jeden z pracowników TVP Info. To naprawdę imponująca kwota, o której wielu może tylko pomarzyć. Już jakiś czas temu głośno było o zarobkach współprowadzącej programu "W kontrze", Magdaleny Ogórek, która rzekomo otrzymuje aż... 600 tys. złotych rocznie za pracę w TVP.  Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy złotych...

Jarosław Jakimowicz w marynarce
East News
Newsy
Jarosław Jakimowicz parodiuje i naśmiewa się z Krystyny Jandy. Widzowie: „Dno i metr mułu” 
Internauci są wściekli na Jarosława Jakimowicza. Tym razem aktor postanowił zadrwić z Krystyny Jandy. Niektórym się to bardzo nie spodobało.

Afera szczepionkowa odbiła się w Polsce szerokim echem. W sprawie głos zabrały niektóre z gwiazd, które przyjęły szczepionkę, w tym również Krystyna Janda . Artystka w poniedziałkowym wydaniu programu "Fakty po Faktach" mówiła, że żadna z osób, które przyjęły szczepionkę, nie miała świadomości, że szczepienia odbywają się poza kolejnością. Aktorka przeprosiła i wyznała, że pierwszy raz odczuwa strach. Wypowiedź Krysty Jandy odbiła się szerokim echem i najwyraźniej dotarła również do Jarosława Jakimowicza , który w programie "Jedziemy" TVP postanowił ją sparodiować. Jednak jak się okazuje, materiał, który został wyemitowany nie przypadł widzom do gustu, a Jarosławowi Jakimowiczowi ponownie się oberwało. Tym razem naprawdę mocno.  Zobacz także:  Krystyna Janda opublikowała oświadczenie w sprawie afery szczepionkowej! "Wprowadziłam w błąd opinię publiczną" przyznaje aktorka Co ty na głowie masz?  Takimi słowami w studiu "Jedziemy" powitał Jarosława Jakimowicza prowadzący program, Michał Rachoń. Aktor znany z filmu "Młode wilki" nie krył swojej radości, z tego, że dziennikarz zwrócił uwagę na jego uczesanie. Wtedy właśnie wszystko się zaczęło.  Byłem ciekawy, czy zauważysz. Uczesałem się na Krystynę Jandę z wczorajszego nagrania. Ona tam: "nie, nie, zadzwonili, poszłam, zrobiłam i niesłusznie. Tę fryzurę próbowałem uzyskać, ale nie mam ekipy, która nad nią pracuje. W trakcie swojej wypowiedzi Jarosław Jakimowicz zaczął potrząsać głową i zmieniać swój ton głosu, udając przy tym Krystynę Jandę. W studiu było słychać salwy gromkiego śmiechu, jednak jak się okazuje, widzom i internautom, kiedy zobaczyli materiał, wcale do śmiechu nie było. Na Twitterze...

Młode wilki - nowa część bez Jarosława Jakimowicza
Eastnews
Newsy
Powstają nowe "Młode wilki", ale bez gwiazd z lat 90! Jakimowicz: "Czuję się oszukany i wykorzystany". Co się stało?
Powstają nowe "Młode wilki", ale bez gwiazd z lat 90! Jakimowicz: "Czuję się oszukany i wykorzystany". Co się stało?

Powstaje kontynuacja filmowego hitu z lat 90. - "Młode Wilki", ale bez... gwiazd pierwszych części! Jak podaje Super Express, w nowej części filmu, który reżyseruje Jarosław Żamojda, nie pojawi się m.in. Jarosław Jakimowicz czyli Cichy, a Piotr Szwedes czyli Prymus dostanie tylko małą rolę. Co się stało? Zobacz:  Mamy nowy trailer oraz zdjęcia z planu "Nowego oblicza Greya". Zobacz gorące ujęcia! "Młode Wilki" z nowymi gwiazdami! Reżyser filmu od 2,5 lat pracował z aktorami z pierwszych dwóch serii nad trzecią. Powstał już scenariusz, który ostatecznie jednak został zmodyfikowany tak, że nie ma w nich głównych postaci. Rozgoryczony Szwedes w rozmowie z Super Expressem mówi:  Główną rolę w tym filmie miały grać "wilki": Zbyszek Suszyński, Paweł Deląg, Jarek Jakimowicz i ja. Pracowaliśmy nad scenariuszem wspólnie z Żamojdą od 2,5 roku. Mamy w rękach scenariusz sprzed miesiąca, w którym jesteśmy obecni. A teraz proponuje nam się tylko tło dla rozgrywek, a Jakimowicza nie ma w nim w ogóle - wyznaje nam Piotr Szwedes.   Oszukany czuje się również Jakimowicz: Czuję się oszukany i wykorzystany w pewien sposób. Dostajemy z Piotrem Szwedesem dziesiątki wiadomości od fanów, znajomych, dziennikarzy, że nie wyobrażają sobie "Młodych wilków" bez nas. Jest mi bardzo przykro, smutno, tak zwyczajnie, po ludzku - mówi rozgoryczony Jakimowicz.   Co na to reżyser filmu, Żamojda? Mój scenariusz był propozycją, na którą ostatecznie nikt nie przystał. Mówiąc nikt, mam na myśli TVP, inwestora oraz dystrybutora - tłumaczy. Między mną i Jarkiem Jakimowiczem było pełne porozumienie. Bardzo się starałem, aby znalazł się w tym filmie, jednak rozwiązania fabularne, jakie zaproponowałem, nie spotkały się z aprobatą. Konkluzja była jedna: postać Cichego zginęła i nie można przywrócić jej do życia - mówi...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik