Jarosław Jakimowicz
Newsy

Jarosław Jakimowicz zdobył popularność w latach 90. jako aktor, a dziś jest prezenterem TVP Info. Jak wyglądała jakiego "kariera"?

Kim jest Jarosław Jakimowicz? Kariera Jarosława Jakimowicza, w TVP Info jako publicysty.

Jarosław Jakimowicz do niedawna był znany głównie z ról w kultowych filmach lat 90., ale od 2020 roku rozpoczął współpracę z TVP Info, gdzie razem z Magdaleną Ogórek prowadzi program „W kontrze”. Gwiazdor popularność zawdzięcza roli w filmie "Młode Wilki”, która otworzyła mu drzwi do kariery. Jak do tej pory wyglądała kariera Jarosława Jakimowicza? Okazuje się, że w młodości miał drobny konflikt z prawem, a jego życie miłosne jest wyjątkowo burzliwe...

Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata

Burzliwa młodość Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz wychował się na warszawskiej Woli. Nigdy nie ukończył szkoły aktorskiej, ale Technikum Mechaniczne w Warszawie. Przez wiele lat mieszkał w Niemczech, gdzie pracował m.in. w restauracji. Na swoim koncie ma też konflikty z prawem. Był skazany za drobne kradzieże, a nawet trafił do więzienia na 4 miesiące za obrabowanie poczty. Przełom w życiu Jarosława Jakimowicza nastąpił w 1995 roku, kiedy dostał rolę w filmie "Młode Wilki" Jarosława Żamojdy.

Rola „Cichego” otworzyła początkującemu aktorowi drzwi do kariery. Dwa lata później zagrał jeszcze w „Młodych Wilkach ½”. Potem pojawił się jeszcze w filmach „Nic śmiesznego”, „Wyjazd integracyjny”, „Poranek kojota” oraz w małych rolach w serialach „Złotopolscy” czy „Pierwsza miłość”. Z aktorstwem mu nie wyszło, więc zaczął głośno komentować sprawy polityczne. Nie raz chwalił obecną władzę (np. na antenie złożył "hołd" Antoniemu Macierewiczowi), szybko znalazł więc posadę w TVP Info. Prowadzi tam program "W kontrze", a także pojawia się jako ekspert od wszystkiego w programie Michała Rachonia "Jedziemy". 

Życie miłosne Jarosława Jakimowicza

Życie miłosne 51-letniego Jarosława Jakimowicza było dosyć burzliwe. W 1998 roku wziął ślub z malarką Joanną Sarapatą, z którą rozwiódł się dopiero w 2010, choć już od dawna oboje oddzielnie układali sobie życie. Para wychowuje razem syna Jovana. Aktor jeszcze będąc mężem malarki spotykał się z Joanną Gołaszewską, z którą ma syna Jeremiasza. Chłopiec urodził się w 2004 roku i miał poważną wadę wątroby. Niezbędny okazał się przeszczep, a Jarosław Jakimowicz został dawcą. Potem aktor spotykał się z kolejnymi partnerkami, a ostatecznie w 2016 roku wziął drugi ślub z Katarzyną, którą według Fakt.pl miał poznać na siłowni. 

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt po publikacji szokującego wpisu Piotra Krysiaka! 

Ogromną popularność Jarosław Jakimowicz zawdzięcza roli w filmie "Młode Wilki". To była dla aktora trampolina do dalszej kariery.

Jarosław Jakimowicz w filmie Młode Wilki
East News

Aktor ma dwóch synów 20-letniego Jovana z małżeństwa z malarką, Joanną Sarapatą oraz Jeremiasza urodzonego w 2004 r. ze związku z Joanną Gołaszewską. 

Jarosław Jakimowicz ma dwóch synów
East News

W 2008 roku było głośno o romansie Jarosława Jakimowicza z Jolą Rutowicz. Po latach aktor w rozmowie z Onet.pl zdradził, że romans "to była ustawka!" na potrzeby programu "Big Brother VIP". 

Jarosław Jakimowicz z Jolą Rutowicz

Ze swoją obecną żoną Katarzyną, Jarosław Jakimowicz wziął ślub w 2016 roku. 

Jarosław Jakimowicz na ślubie
East News

Od 2020 roku Jarosław Jakimowicz prowadzi razem z Magdaleną Ogórek w TVP Info program "W Kontrze".

 

 

Młode wilki - nowa część bez Jarosława Jakimowicza
Eastnews
Newsy
Powstają nowe "Młode wilki", ale bez gwiazd z lat 90! Jakimowicz: "Czuję się oszukany i wykorzystany". Co się stało?
Powstają nowe "Młode wilki", ale bez gwiazd z lat 90! Jakimowicz: "Czuję się oszukany i wykorzystany". Co się stało?

Powstaje kontynuacja filmowego hitu z lat 90. - "Młode Wilki", ale bez... gwiazd pierwszych części! Jak podaje Super Express, w nowej części filmu, który reżyseruje Jarosław Żamojda, nie pojawi się m.in. Jarosław Jakimowicz czyli Cichy, a Piotr Szwedes czyli Prymus dostanie tylko małą rolę. Co się stało? Zobacz:  Mamy nowy trailer oraz zdjęcia z planu "Nowego oblicza Greya". Zobacz gorące ujęcia! "Młode Wilki" z nowymi gwiazdami! Reżyser filmu od 2,5 lat pracował z aktorami z pierwszych dwóch serii nad trzecią. Powstał już scenariusz, który ostatecznie jednak został zmodyfikowany tak, że nie ma w nich głównych postaci. Rozgoryczony Szwedes w rozmowie z Super Expressem mówi:  Główną rolę w tym filmie miały grać "wilki": Zbyszek Suszyński, Paweł Deląg, Jarek Jakimowicz i ja. Pracowaliśmy nad scenariuszem wspólnie z Żamojdą od 2,5 roku. Mamy w rękach scenariusz sprzed miesiąca, w którym jesteśmy obecni. A teraz proponuje nam się tylko tło dla rozgrywek, a Jakimowicza nie ma w nim w ogóle - wyznaje nam Piotr Szwedes.   Oszukany czuje się również Jakimowicz: Czuję się oszukany i wykorzystany w pewien sposób. Dostajemy z Piotrem Szwedesem dziesiątki wiadomości od fanów, znajomych, dziennikarzy, że nie wyobrażają sobie "Młodych wilków" bez nas. Jest mi bardzo przykro, smutno, tak zwyczajnie, po ludzku - mówi rozgoryczony Jakimowicz.   Co na to reżyser filmu, Żamojda? Mój scenariusz był propozycją, na którą ostatecznie nikt nie przystał. Mówiąc nikt, mam na myśli TVP, inwestora oraz dystrybutora - tłumaczy. Między mną i Jarkiem Jakimowiczem było pełne porozumienie. Bardzo się starałem, aby znalazł się w tym filmie, jednak rozwiązania fabularne, jakie zaproponowałem, nie spotkały się z aprobatą. Konkluzja była jedna: postać Cichego zginęła i nie można przywrócić jej do życia - mówi...

Jarosław Jakimowicz
Newsy
Jarosław Jakimowicz dziękował na wizji Macierewiczowi, teraz prowadzi cykl w "Pytaniu na śniadanie"
Jarosław Jakimowicz dziękował na wizji Macierewiczowi, teraz prowadzi cykl w "Pytaniu na śniadanie"

Jarosław Jakimowicz znany m.in. z kultowych „Młodych wilków” został prowadzącym „Pytania na śniadanie extra” w TVP2 - informują Wirtualnemedia.pl. Aktor zadebiutował w poniedziek, 18 listopada. Widzowie mogą ogladać tak jego, jak i innych prowadzących ten cykl w ramach „Pytania na śniadanie” , około godz. 11. Jarosław Jakimowicz od jakiegoś czasu stara się wrócić do show-biznesu. Niedawno ukazała się jego autobiografia pt. ”Życie jak film”, od kilku miesięcy jest też regularnym gościem TVP Info. Jak przypomina portal, dużym echem odbiła się jedna z jego ostatnich wizyt, kiedy to aktor - na wizji - podziękował byłemu ministrowi obrony Antoniemu Macierewiczowi. Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość, dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich tych którzy rozumieją to i inaczej rozumieją. Dziękuję bardzo. Naprawdę jestem dumny i zaszczycony - mówił Jakimowicz. Potem przyznał, że po programie wylało się na niego sporo hejtu. Ale nie żałuje. – Wiecie dlaczego popełniłem błąd? Bo gdybym miał zrobić to jeszcze raz to przygotowałbym laurkę dla Macierewicza. Napisałbym piosenkę dla niego i pocałowałbym go w rękę – mówił w Polsat News. „Pytanie na śniadanie” to obecnie najpopularniejszy program śniadaniowy, w wynikach oglądalności wyprzedza „Dzień dobry TVN”. Oprócz Jakimowicza, wśród prowadzących „PnŚ Extra” możemy oglądać także m.in. Mateusza Szymkowiaka, Agnieszkę Dziekan, czy Annę i Krzysztofa Rześniowieckich. Zobacz także:   Wydawca "Pytania na śniadanie" zawieszony za występ młodego artysty Jarosław Jakimowicz został prowadzącym cykl "Pytanie na śniadanie Extra" w TVP2  

Doda żegna Michała Kasprzaka. Toxic Fucker przed śmiercią zagrał w "Dziewczynach z Dubaju"
Newsy
Michał Kasprzak przed śmiercią zagrał jeszcze w "Dziewczynach z Dubaju". Tak żegna go Doda 
Michał Kasprzak przed śmiercią zagrał jeszcze w "Dziewczynach z Dubaju". Tak żegna go Doda 

Wczoraj media obiegła smutna informacja o śmierci Michała Kasprzaka. Wielu widzów może kojarzyć go m. in. z "Klanu", „M jak miłość”, „Barw szczęścia” czy „Ojca Mateusza”. ale popularność przyniosły mu również filmy dla dorosłych, z których znany był jako Toxic Fucker. Aktor przed śmiercią wystąpił jeszcze w filmie "Dziewczyny z Dubaju", do którego zdjecia zakończyły się miesiąc temu. Producentka kontrowersyjnego obrazu, Doda , pożegnała aktora wzruszającym wpisem.  Zobacz także:  Michał Kasprzak nie żyje. Aktor znany z "Klanu" i produkcji dla dorosłych zmarł w wieku 35 lat Doda żegna zmarłego Michała Kasprzaka Michał Kasprzak zmarł nagle w wieku zaledwie 35 lat. Niestety nie podano przyczyn śmierci. Okazuje się, że kilka miesięcy przed śmiercią Michał Kasprzak znany również z filmów dla dorosłych jako Toxic Fucker, wystąpił w filmie Dody pt. "Dziewczyny z Dubaju".  Kilka miesięcy temu producentka kontrowersyjnego filmu o "dubajskiej seksaferze" zapowiadała, że w swojej produkcji oprócz zwykłych aktorów zatrudnieni zostaną również aktorzy porno, wśród nich znalazł się również Toxic Fucker.  Wczoraj Doda zamieściła w sieci smutny wpis wspominający aktora:  Wczoraj zmarł aktor filmu "Dziewczyny z Dubaju" i wspaniały człowiek. Ciężko pozbierać myśli. Bardzo się polubiliśmy na planie.  Niestety Michał Kasprzak nie doczekał premiery, która zapowiedziana jest na styczeń 2021 roku. Odszedł w młodym wieku pozostawiając pogrążonych w smutku rodzinę i przyjaciół...  Zobacz także:  Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat Doda zamieściła...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner