Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk na plaży
Instagram

Oliwia Bieniuk pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego wyjazdu. Jej bracia rosną jak na drożdżach!

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk na plaży
Instagram

1 listopada wspominamy naszych bliskich zmarłych. To czas zadumy nad przemijającym czasem. Z pewnością nie jest to łatwy moment dla Jarosława Bieniuka i jego dzieci. Wtedy jeszcze mocniej czują brak ich ukochanej mamy i partnerki, Ani Przybylskiej, która odeszła w 2014 roku.

Aby choć na chwilę oderwać się od smutnej rzeczywistości, Jarek postanowił zabrać dzieciaki na rodzinny wyjazd do Krakowa. Oliwia pochwaliła się właśnie zdjęciami z tego wypadu. Patrząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć, że synowie Ani Przybylskiej są już tacy duzi! Zobaczcie sami!

Twoi rodzina z zagranicy nie wiem, jak wyglądają teraz Twoje dzieci? Wykorzystaj Empik Foto kod rabatowy i wywołaj dla nich najnowsze zdjęcia!

Oliwia Bieniuk z braćmi i tatą w Krakowie 

OIiwia Bieniuk spędziła długi weekend wraz z braćmi i tatą w Krakowie. Rodzina zatrzymała się w jednym z tamtejszych hoteli. Jarek zaplanował dla dzieciaków sporo atrakcji. Basen, wizyta w Kopalni Soli "Wieliczka". Oliwia, Jaś i Szymon nie mogli narzekać na nudę!

Nastolatka pochwaliła się zdjęciami z tego wyjazdu na Instagramie. Na jednym z nich pozuje wraz ze swoimi dwoma braćmi oraz tatą. To rzadki widok, ponieważ chłopcy - w przeciwieństwie do swojej najstarszej siostry - nie są jeszcze aktywni w sieci. Na próżno więc szukać ich aktualnych zdjęć. Jednak dzięki Oliwii możemy zobaczyć, że Jan i Szymon to już naprawdę duże chłopaki! W dodatku coraz bardziej są podobni do swojej znanej mamy. Szczególnie najmłodszy Jaś to wykapana Ania!

Zdjęcia całej rodziny zobaczycie naciskając strzałkę w prawo:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzinny weekend spędzony w Krakowie 👨‍👩‍👧

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🥵 (@oliwia.bieniuk)

Przypomnijmy, że Oliwia 18 października skończyła 17 lat, Szymon na początku stycznia skończy 14, a Jaś w marcu 9. Ale ten czas leci!

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jaś Bieniuk, Jarosław Bieniuk razem na zdjęciu
East News

Oliwia Bieniuk bardzo często wrzuca na Instagram zdjęcia, m.in. swoich stylizacji.

Oliwia Bieniuk imprezuje na festiwalu Open'er
Instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43