Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Smutny Bieniuk w barze
ONS
Newsy

Zmęczony i smutny Bieniuk w barze z drinkiem. Tak "bawi" się w USA

Co się stało?

Jarosław Bieniuk od kilku dni przebywa w USA. Choć pojechał tam do pracy, ma mnóstwo czasu dla siebie i wraz ze swoimi przyjaciółmi korzystają z uroku Nowego Jorku. Przypomnijmy: Bieniuk nie może zapomnieć o karierze sportowca. Tak spędza wolny czas w USA

Wczoraj na Insatgram trafiło kolejne zdjęcia z pobytu Jarosława w USA. Tym razem Beiniuk wybrał się do znanej amerykańskiej restauracji i zamówił tam drinka o nazwie "coronarita". Nie wyglądał jednak na zadowolonego, gdyż jego mina wskazuje bardziej na smutek i zmęczenie. A może to tylko na potrzeby fotografii.

Jak wam się podoba?

Zobacz: Bieniuk pokazał stare zdjęcie na Instagramie: My tworzymy historię


Jarosław Bieniuk na konferencji Avon:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk pokazał widok zza okna swojego domu
Instagram
Newsy
Bieniuk nie może zapomnieć o karierze sportowca. Tak spędza wolny czas w USA
Pochwalił się fotką

Jarosław Bieniuk kilka dni temu pokazał na Instagramie zdjęcia w wyjazdu z USA wraz ze swoimi przyjaciółmi. Sportowiec po śmierci Anny Przybylskiej dał sobie radę z pogodzeniem obowiązków zawodowych z wychowywaniem trójki dzieci. Przypomnijmy: Bieniuk polubił zdjęcia typu "selfie". Tym razem pokazał grono swoich przyjaciół J arosław przebywa obecnie w Nowym Jorku i nie mógł sobie odmówić przyjemności pójścia na mecz swojej ulubionej drużyny koszykarskiej, Brooklyn Nets, patrząc na podpis pod nową fotką, zamieszczoną na Instagramie . Bieniuk wraz ze swoim kolegą wykonał pamiątkowe sefie z trybun. Widać, że atmosfera jest naprawdę gorąca. Cieszymy się, że były piłkarz wraca do formy. Zobacz: Bieniuk pokazał stare zdjęcie na Instagramie: My tworzymy historię Jarosław Bieniuk na imprezie:

Kontuzjowany Jarosław Bieniuk nie rezygnuje z pracy
ONS
Newsy
Kontuzjowany Bieniuk nie zrezygnował z pracy. Pokazał zdjęcie ze światową gwiazdą
Nowa fotka na Instagramie

Jarosław Bieniuk za pośrednictwem Insatgrama niedawno poinformował wszystkich o swojej kontuzji nogi. Wczoraj wstawił pierwsze zdjęcia po zabiegu. Na razie piłkarz będzie poruszać się o kulach, czeka go również rehabilitacja. Przypomnijmy: Jarosław Bieniuk wyszedł ze szpitala! Mamy pierwsze zdjęcie po zabiegu Sportowiec nie ma jednak zamiaru rezygnować z pracy. Obecnie znajduje się na kolejnym szkoleniu IPSO, na którym pojawiło się również kilku innych, znanych na całym świecie piłkarzy. Z jednym z nich, Colinem Hendrym, słynnym szkockim obrońcą, postanowiła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które wylądowało na jego profilu . Widać, że pomimo słabszej formy, Bieniuk czuje się świetnie, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Zobacz: Zmęczony i smutny Bieniuk w barze z drinkiem. Tak "bawi" się w USA Jarosław Bieniuk na konferencji:

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Newsy
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska znaleźli na wakacjach wspólne hobby! Gdzie i co robią? Mamy ZDJĘCIA

Jarosław Bieniuk pokazał kolejne zdjęcie z wakacji! Sportowiec oddaje się swojej pasji i łowi ryby na Mazurach.     Ale Jarosław Bieniuk nie jest na Mazurach sam. Razem z nim żegluje po jeziorach jego dziewczyna Martyna Gliwińska i też łowi ryby. Jarosław Bieniuk pochwalił się, że są w Mikołajkach, a Martyna wrzuciła zdjęcia znad Śniardw i Wigier. Widocznie tutaj łowi się lepiej niż nad morzem. Najprawdopodobniej sportowiec z Martyną spędzają czas z dziećmi, które właśnie mają wakacje na Warmii. Pogoda, jak widać na zdjęciach w kratkę, ale gdy chce się spędzać razem czas, to cieszy każda wspólna chwila.   Zobacz także: chrupiąca panierka do ryby - przepisy   A oto co złowiła Martyna Gliwińska.   Czy to zdjęcie zrobił Martynie Jarosław Bieniuk?   Zobacz także: Martyna Gliwińska wrzuca gorące fotki z wakacji w USA. Spędza je z Jarosławem Bieniukiem?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner