Party Stories
Jarosław Bieniuk na Insatgramie
ONS
Newsy

Bieniuk pokazał stare zdjęcie na Instagramie: My tworzymy historię

Jarosław coraz bardziej aktywny

Po śmierci Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk musiał szybko stanąć na nogi, by zaopiekować się trójką dzieci. Były sportowiec objął nową posadę w klubie, w którym odnosił kiedyś największe sukcesy. Często wyjeżdża za granicę do pracy, a także na wakacje z pociechami, które dokumentuje za pomocą ciekawych zdjęć. Przypomnijmy: Bieniuk spędza urlop w górach. Pochwalił się kreatywnym zdjęciem

Choć dziś Jarosław zasiada w zarządzie, tęskni za czasami, kiedy mógł wyszaleć się na boisku. Na jego Instagramie wylądował kolaż zdjęć z dwoma innymi piłkarzami, Karolem Piątkiem i Sebastianem Milą, którzy dziś są już uznanymi sportowcami. Bieniuk podpisał je hasztagami:

#mytworzymyhistorie #LechiaGdansk #lechia #gdansk #igerslechia.


Fani piłkarza cieszą się, że jest coraz aktywniejszy na portalach społecznościowych o czym świadczy stale wzrastająca liczna obserwatorów.

Śledzicie Instagram Jarosława?

Zobacz: Bieniuk wyjechał do pracy za granicę. Pokazał jak zarabia na utrzymanie rodziny
Jarosław Bieniuk na salonach po śmierci Anny:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk pokazał widok zza okna swojego domu
Instagram
Newsy
Jarosław Bieniuk wrócił z zagranicy i pokazał swój piękny ogród. Nawet zimą robi wrażenie
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej musiał zająć się prowadzeniem domu i opieką nad dziećmi. Choć tragedia przewróciła życie jego rodziny do góry nogami, były piłkarz dzielnie stawił czoła wszelkim trudnościom losu. Wrócił do pracy, zaczął wyjeżdżać za granicę i coraz częściej się uśmiechać. Przypomnijmy: Bieniuk wyjechał do pracy za granicę. Pokazał jak zarabia na utrzymanie rodziny Niedawno sportowiec odwiedził Stuttgart, gdzie uczestniczył w spotkaniu na temat nowej platformy eFan24. Po powrocie do kraju, bardzo docenił swoje ukochane miejsce na ziemi, czyli tam gdzie ma dom - Orłowo. Na swój Instagram wrzucił piękny widok zza okna na morze. W zimowej, ale jednocześnie słonecznej scenerii wygląda to jeszcze piękniej. Nic dziwnego, że Jarosław tak bardzo lubi wracać do kraju. Ma przecież za czym i za kim tęsknić. Zobacz: Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu w telewizji po śmierci Przybylskiej. Zaczął nowy etap w życiu Najpiękniejsze zdjęcia Ani Przybyskiej:

Jarosław Bieniuk w Paryżu
ONS
Newsy
Bieniuk wyjechał za granicę. Pochwalił się pierwszym zdjęciem
Wybrał wyjątkowe miasto

Jarosław Bieniuk niedawno podjął decyzję, że na razie zawiesza swoją sportową karierę. Postanowił poświęcić się rodzinie i z nią spędzać jak najwięcej czasu. To nie był jedyny powód takiego rozwiązania. Piłkarz doznał też poważnej kontuzji i musiał udać się na zabieg. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie" Wczoraj w Warszawie odbył się proces, który rozpoczęła jeszcze Anna Przybylska z Pudelkiem za uśmiercenie jej w czasie, kiedy zmagała się z ciężką chorobą. Rodzina aktorki wygrała sprawę, a teraz postanowiła odpocząć od tego medialnego szumu. Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem z wyjazdy za granicę, a udał się w bardzo piękne i wyjątkowe miejsce. Na cel podróży wybrał Paryż, a na Instagramie zdaje relację. Jak się bawi? Zobacz na Polki.pl:  Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie po śmierci Anny Przybylskiej     Bieniuk na konferencji Avon:

Jarosław Bieniuk na Instagramie
ONS
Newsy
Bieniuk wyjechał do pracy za granicę. Pokazał jak zarabia na utrzymanie rodziny
Piłkarz łączy przyjemne z pożytecznym

Od śmierci Anny Przybylskiej 5 lutego miną już cztery miesiące. Jarosław Bieniuk , partner aktorki i ojciec ich trójki dzieci, doskonale zadbał o to, aby pociechy nie odczuły braku mamy w święta Bożego Narodzenia. Piłkarz wrócił też do swoich obowiązków zawodowych, obejmując nową posadę. Przypomnijmy: Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu w telewizji po śmierci Przybylskiej Sportowiec bardzo długo nie publikował zdjęć na Instagramie. Od jakiegoś czasu jest jednak coraz aktywniejszy. Dziś wylądowało tam uśmiechnięte selfie piłkarza ze Stuttgartu, gdzie uczestniczył w spotkaniu na temat nowej platformy eFan24, dedykowanej branży sportowej i rozrywkowej. Piłkarz do tej pory rzadko decydował się na tego typu zdjęcia. Widać, że piłkarz jest bardzo szczęśliwy. Zobacz: Bieniuk spędza urlop w górach. Pochwalił się kreatywnym zdjęciem Ania Przybylska z rodziną:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner