Beata Tadla, Jarosław Kret na stadionie
ONS

Koniec z życiem kawalera? Rewolucja w życiu Jarosława Kreta i Beaty Tadli

Beata Tadla, Jarosław Kret na stadionie
ONS

Beata Tadla i Jarek Kret niedługo będą obchodzić trzecią rocznicę. Niezależny, samodzielny i mający opinię wiecznego kawalera Kret podjął bardzo ważną życiową decyzję! Zamieszka wspólnie ze swoją ukochaną Beatą Tadlą i jej synem w nowo wybudowanym domu pod Warszawą.

Jarosław Kret i Beata Tadla historia miłości

 

To jest przełomowa chwila w prawie trzyletnim związku dziennikarki i prezentera. Przypominamy, że niewiele osób wierzyło w trwałość tej miłości. Dlaczego? Głównie z powodu przeszłości Jarosława Kreta, który miał na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa, głośny romans z Agatą Młynarską i rozstanie z Małgorzatą Kosturkiewicz, mamą jego syna. Prezenter pogody, dziennikarz i podróżnik uchodził za atrakcyjnego partnera, ale... zachowującego, nawet w związku, dużą niezależność. I niechętnie z niej rezygnował, nawet kiedy był zakochany. Z Beatą Tadlą też mieli swoje gorsze chwile. Na szczęście Jarek przy Beacie zmienił się nie do poznania - podjął decyzję, że zamieszka  z nią i jej synem na stałe w nowo wybudowanym domu pod Warszawą.

Do tej pory miał swoje mieszkanie, do którego czasem lubił wracać sam, nawet jeśli był w związku – zdradza w najnowszym numerze „Party” jego znajomy.

Beata Tadla i Jarek Kret  wspólnie nadzorowali prace remontowe w nowym domu. Teraz pakują już ostatnie rzeczy, w tym... pamiątki Jarka z licznych jego podróży po świecie, aby wspólnie się przeprowadzić.  Para myśli bardzo poważnie o wspólnej przeszłości. Czy zechce jednak formalizować swój związek? Więcej w poniedziałkowym „Party”.

 

Beata Tadla i Jarosław Kret

Beata Tadla i Jarosław Kret na Balu Dziennikarzy 2015

 

Beata Tadla z synem i Jarosław Kret

Beata Tadla i Jarosław Kret na premierze sztuki "Apartament"
ONS

Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54