Jan Kliment z żoną na ramówce Polsatu Beata Tadla i Jan Kliment w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami
East News
"Trzymajcie za niego mocno kciuki", pisze jego ukochana!
1/4
East News

 

Jeden z ulubieńców widzów "Tańca z gwiazdami" trafił właśnie do szpitala. Celebrytę czekał zabieg, który miał pomóc mu w pokonaniu problemu, z którym borykał się od dawna. Na szczęście tancerz mógł liczyć na swoich bliskich. O kogo chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

2/4
Jan Kliment z żoną na ramówce Polsatu
ONS

 

Jan Kliment zmagał się z tym problemem od dawna. W końcu jednak postanowił poprosić o pomoc lekarzy. Znakiem rozpoznawczym tancerza do tej pory była wyraźnie słyszalna chrypka. Niektóre kobiety uważały nawet, że to dodaje uroku gwiazdorowi "Tańca z gwiazdami". Niestety, okazuje się, że dla Jana Klimenta była to prawdziwa udręka. Doszło do tego, że tancerz prawie w ogóle nie mógł mówić!

 

- Już od roku moje gardło gorzej działa - wyznał Jan Kliment na łamach "Na żywo".

 

Jan Kliment poddał się zabiegowi na strunach głosowych, o czym poinformował swoich fanów na Instagramie. Cały czas wspierała go jego żona. W jaki sposób? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Domowe sposoby na chrypkę i drapanie w gardle: sok z mango, herbata i nawilżanie

3/4
Instagram

 

Żona Jana Klimenta, Lena, razem z nim przeżywała całą sytuację. Tuż przed zabiegiem zamieściła pełen miłości post na Instagramie.

 

- Moja miłość mój Kochany mąż ma jutro operację 😞 trzymajcie za niego mocno kciuki🙏🏼 wiem, że będzie dobrze♥️ kocham cię nad życie i zawsze będę z tobą chociaż nie wiem jak daleko byś był! Wszyscy wysyłamy ci dobrą energię i ja i myszki czekamy na ciebie w domku gdzie zawsze nam najlepiej🐶🐶 - napisała Lenka Kliment pod ich wspólnym zdjęciem.

4/4
Beata Tadla i Jan Kliment w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami
ONS

 

My również życzymy Jankowi Klimentowi szybkiego powrotu do pełni sił :)

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami