East News
Newsy

Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" w szpitalu! Co się stało?!

Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" w szpitalu! Co się stało?!
"Trzymajcie za niego mocno kciuki", pisze jego ukochana!
Lenka Kliment, Jan Kliment
ONS
Newsy
Jan Kliment wciąż nie może mówić! Tancerz przeszedł ostatnio operację strun głosowych
Jan Kliment wciąż nie może mówić! Tancerz przeszedł ostatnio operację strun głosowych

Lenka Kliment zdradziła, jak po operacji czuje się jej mąż! Zaledwie kilka tygodni temu Jan Kliment przeszedł operację strun głosowych. Wcześniej popularny tancerz z "Tańca z Gwiazdami" w rozmowie z jedną z gazet przyznał, że od dłuższego czasu miał problemy z mówieniem. Mam męczącą chrypę. Już od roku moje gardło gorzej działa. Dlatego wybieram się w końcu na specjalistyczne badania- mówił w rozmowie z "Na Żywo". Jan Kliment nie ukrywał wówczas, że na badania namówiła go Beata Tadla. Z czasem okazało się, że tancerz musi przejść poważną operację strun głosowych. Jak się teraz czuje?   Jan Kliment wciąż nie może mówić Lenka Kliment w rozmowie z Faktem zdradziła, jak teraz czuje się tancerz. Okazuje się, że jej mąż musi teraz przejść rehabilitację. Najgorsze dla Jana Klimenta jest to, że wciąż nie może mówić. Najtrudniej było po wyjściu ze szpitala - zdradziła żona tancerza. Po operacji przez kilka dni w ogóle się nie odzywał, a potem mówił bardzo cicho. Życzymy więc dużo zdrowia!   Zobacz także:  Objawy zapalenia krtani to chrypa, a czasem bezgłos. Sprawdź co jest przyczyną infekcji   Jan Kliment przeszedł operację strun głosowych.   To Beata Tadla namówiła tancerza, żeby zadbał o swoje zdrowie.

Beata Tadla wygrała Taniec z Gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" był hitem, czy klapą wiosennej ramówki Polsatu? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!
"Taniec z Gwiazdami" był hitem, czy klapą wiosennej ramówki Polsatu? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

Program "Taniec z Gwiazdami" wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory? Za nami 8. edycja tanecznego show na antenie Polsatu, w którym wystąpili m.in. raper Popek, Renata Kaczoruk, Katarzyna Dziurska, Dariusz Wieteska czy Beata Tadla, która wygrała Kryształową Kulę. Czy taneczne zmagania uczestników ósmej serii "Tańca z Gwiazdami" były hitem wiosennej ramówki Polsatu? Zdecydowanie tak!  Ile osób oglądało "Taniec z Gwiazdami"? Według informacji portalu wirtualnemedia.pl 8. edycję "Tańca z Gwiazdami" oglądało średnio 2,60 mln widzów! I chociaż w porównaniu do 7. edycji program stracił 60 tysięcy widzów to stacja Polsat w czasie nadawnia ostatniej odsłony "TzG" była zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnym. Najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek- show śledziło wówczas 3,13 mln osób! Wy również oglądaliście 8. edycję "Tańca z Gwiazdami"? Przypominamy, że program wróci na antenę Polsatu wiosną 2019 roku! Zobacz także:  O NIE! Po finale "Tańca z Gwiazdami" Beatę Tadlę spotkała niemiła niespodzianka! "Taniec z Gwiazdami" hitem wiosennej ramówki Polsatu. 8. edycję wygrała Beata Tadla.

Taniec z Gwiazdami
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Znamy dwie finałowe pary! Kto odpadł?!
Co wydarzyło się w półfinale? Sprawdź!

  "Taniec z Gwiazdami": trzy pary walczyły dziś o wejście do wielkiego finału ósmej edycji show - Kasia Dziurska i Tomasz Barański, Beata Tadla i Jan Kliment oraz Popek i Janja Lesar. Ostatecznie - w finale zobaczymy Kasię Dziurską i Beatę Tadlę! Z programem pożegnał się Popek.    Zobacz także:  Skandal tuż przed półfinałem "Tańca z gwiazdami"! Chodzi o przeszłość trenerki Kasi Dziurskiej!   Taniec z Gwiazdami: PÓŁFINAŁ - relacja, kto odpadł?   21:56 - czas na WYNIKI! Z programu odpadają: Popek i Janja Lesar.    21:41 - cząstkowe wyniki głosowania widzów: 47% Popek 53% Kasia Dziurska 21:39 - tabela po trzech tańcach: Kasia Dziurska i Tomasz Barański - 37 + 35 + 40 = 112 Popek i Janja Lesar - 27 + 30 + 35 = 92    21:33 - taniec współczesny Kasi Dziurskiej i Tomasza Barańskiego.   Pawłowi dałem też 10, ale żeby powiedzieć, że jestem za Wami, to wstanę - powiedział Grabowski.   Iwona Pavlović: 10 Andrzej Grabowski: 10 Ola Jordan: 10 Michał Malitowski: 10 Razem - 40 pkt   21:48 - Popek i Janja Lesar zatańczyli tango! Chwyciłeś Pana Boga za nogi, że tańczysz z Janją! Ona ma technikę, która pozwala Ci ją ponosić jednym palcem.  Ty Pawle, moja rada, bo to tango było przyzwoite, nie flirtuj już z tańcem, jutro masz go poślubić - mówiła Pavlović.   Iwona Pavlović: 8 Andrzej Grabowski: 10 Ola Jordan: 9 Michał Malitowski: 8 Razem - 35 pkt   21:22 - ostateczna dogrywka między Kasia Dziurską a Popkiem!  21:20 - cząstkowe wyniki. Pierwsza para, która wystąpi w wielkim finale za tydzień to Beata Tadla i Jan Kliment!    21:17 - wzruszający występ Natalii Szroeder w hicie Zbigniewa Wodeckiego "Z tobą chce oglądać świat"! Iwona Pavlović: 8 Andrzej Grabowski: 10 Ola Jordan: 9 Michał...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner