Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak wygląda praca na jego gospodarstwie. Rolnikowi nie brakuje też czasu na małe przyjemności!

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Jakub Napierała z "Rolnik szuka żony" w programie zasłynął jako właściciel nowoczesnego gospodarstwa, który do tej pory skupiał się przede wszystkim na pracy. W 6. edycji chciał znaleźć idealną kandydatkę na żonę i początkowo wydawało się, że mu się to udało! Niestety związek rolnika z Anną Stelmaszczyk nie przetrwał próby czasu i Jakub na długo zniknął z mediów. Teraz postanowił wrócić i stał się aktywny na Instagramie. Właśnie pochwalił się na Instastories relacją ze swojego gospodarstwa. Praca rolnika nie zawsze jest łatwa! Zobaczcie sami...

Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak wygląda praca na jego gospodarstwie

Jakub  opublikowała na Instastories dwa zdjęcia z wczorajszego dnia pracy. Na jednym rolnik pokazał, że ma za sobą ciężki dzień, co można wywnioskować po zabrudzonym kombinezonie i dłoniach. Pod zdjęciem wymownie dodał:

Czasami tak bywa

Jak wiadomo praca na gospodarstwie nie należy do najłatwiejszych i szczególnie w sezonie letnim pracy jest naprawdę dużo. Jednak rolnik wie, jak wynagrodzić sobie trudny dzień i po skończonej pracy wybrał się na sushi. Tylko spójrzcie na nowe zdjęcia Jakuba!

Zobacz także: Marta Manowska ogłosiła ważny komunikat w związku z "Rolnik szuka żony"! Już posypały się gratulacje

Jakub z Rolnik szuka żony na swoim gospodarstwie
Instagram

Jakub w programie "Rolnik szuka żony" poznał Annę, z którą przez jakiś czas tworzył szczęśliwy związek, ale ostatecznie para się rozstała.

"Rolnik szuka żony" - TVP 1

Jakiś czas temu Jakub znów stał się aktywny w mediach społecznościowych. Wziął nawet udział w programie "Pytanie na śniadanie". 

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41