Paulina i Jakub Rzeźniczakowie przyjechali do stolicy, aby udzielić wywiadu u Izabeli Janachowskiej, która cyklicznie zaprasza do swojego studia małżeństwa, aby poznać ich historię. Tak było również w tym przypadku, jednak jeden szczegół mógł zaskoczyć internautów.

Reklama

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie w szczerym wyznaniu

Podczas wywiadu u Izabeli Janachowskiej, która na kanale Youtube prowadzi serię "Śluby Gwiazd", Jakub Rzeźniczak wyjawił, że od początku wiedział, że Paulina to ta jedyna i pragnie wziąć z nią ślub. Zadziwiające, jak szybko poinformował kobietę o swoim pomyśle:

Ja pamiętam, że już tej pierwszej nocy powiedziałem, że tak mi się dobrze z tobą rozmawia, że zostaniesz moją żoną. I jak widać, te słowa się spełniły
- przyznał Jakub.

Paulina Rzeźniczak opowiedziała, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie i co faktycznie przeważyło, że postanowili spróbować wejść w tę relację:

To, co bardzo ważne, to poczuliśmy od razu tę chemię, ale nie mówię o takich kwestiach bardziej intymnych, tylko o rozmowie, takim samym vibe, że siebie czujemy i siebie rozumiemy, i chcemy ze sobą spędzać czas i dużo ze sobą rozmawiać. Wydaje mi się, że mieliśmy te trudne momenty i szukaliśmy wzajemnego wsparcia, osoby, z którą możemy o tym porozmawiać, że jest nam ciężko, po prostu
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie u Janachowskiej
screen youtube- Izabela Janachowska-Party&Wedding

Małżonka Jakuba przyznała się również do tego, że gdy poznała piłkarza, pozostawała nadal w innym związku, nazywając to "separacją":

Ja byłam w separacji - tak to można nazwać. Dłuższy czas żyłam na odległość. I nie wróżę nikomu, że taka sytuacja skończyłaby się dobrze. W moim przypadku też się tak skończyło.

Rzeźniczak opowiedział, że spotkanie z Pauliną było czystym przypadkiem, ponieważ on pojechał do Rzeszowa do swojego przyjaciela i na kolacji ze znajomymi pojawiła się również obecna żona Rzeźniczaka:

Zobacz także
Na wspólnej kolacji, gdzie mój znajomy zaprosił przyjaciół z klubu, w którym pracowała również Paulina, się poznaliśmy. I tak jak Paulinka opowiadała, tak mnie strzeliło, że momentalnie po prostu czułem, że to jest ta osoba i przegadaliśmy wtedy całą noc
- potwierdził Jakub.

Teraz para jest już po ślubie, który odbył się w Miami i kilka dniu temu przywitali na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko.

Reklama

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak został ojcem. Zdradził imię córki i pokazał zdjęcie

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie
Instagram/Jakub Rzeźniczak
Paulina Rzeźniczak pokazała nowe zdjęcia
Instagram @paulina_rzezniczak
Reklama
Reklama
Reklama